همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ uv laser marking machine for plastic ] همخوانی داشتن 33 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزری رنگی 3 وات One Piece نشانگر لیزری پلاستیکی Uv
| نام محصول: | دستگاه چاپ حکاکی لیزر UV 3W برای مهر و موم های پلاستیکی |
|---|---|
| دقت کار: | دقت مارک گذاری: 0.02 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه حکاکی لیزری 3W 5W UV نشانگر لیزر UV برای لاستیک دقت 0.02 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزری uv |
|---|---|
| دقت کار: | دقت علامت گذاری: 0.02 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه لیزر لیزری 3W 5W دستگاه لیزر مارک شیشه ای با روش خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه لیزر uv |
|---|---|
| دقت کار: | دقت علامت گذاری: 0.02 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
PWM Control UV Laser Marking Systems دستگاه منبت کاری لیزر رومیزی
| نام محصول: | سیستم های علامت گذاری لیزر UV |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
حکاکی لیزری قابل حمل 5W 355nm Uv برای سرامیک پلاستیک شیشه
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر UV 5W |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه اچ لیزر 355 نانومتری
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر 3W UV |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه مارک گذاری لیزر فیبر صنعتی 80 کیلوهرتز سرعت بالا با مارپیچ
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 3w / 5w / 10w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
ماشین حکاکی UV چوبی چرم 5w خنک کننده آب
| درخواست: | علامت گذاری لیزری |
|---|---|
| وزن: | 100 کیلوگرم |
| منطقه علامت گذاری: | 100mm*100mm |
دقت بالا 110 * 110mm منطقه کاری
| نام محصول: | دقت بالا 3W 5W دسکتاپ UV پلاستیک لیزر علامت گذاری ماشین |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 3W 5W 10W (اختیاری) |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
355nm DPSS 3W دستگاه علامت گذاری و حکاکی لیزری برای غیر فلزات
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر 3W UV |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| ضمانتنامه: | 1 سال |


