همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ welding fiber laser power source ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات دستی 1000W قدرتمند برای آهن از جنس استنلس استیل
| قدرت لیزر: | 1000W / 1500w / 2000w |
|---|---|
| طول موج: | 1080 ± 10 نانومتر |
| حالت کار: | CW / پالس شده |
دستگاه جوش لیزری دستی 10 متر / 15 متر اسلحه لیزری SUP برای فولاد ضد زنگ
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش لیزری |
| ویژگی اصلی: | با چیلر Hali / S&A |
پاک کننده لیزری دستی 50 وات 100 وات ضد زنگ کوله پشتی قابل حمل
| نام ماشین: | دستگاه زنگ زدای لیزری پالس |
|---|---|
| عملکرد اصلی: | تمیز کردن زنگ زدگی با لیزر |
| روش خنک کننده: | پرتو تمیز کننده لیزر 650 میلی متر |
ماشین تمیز کننده لیزری قابل حمل 100 ولت 50 ولت برای حذف رنگ زنگ فلزی تک فاز AC 220V
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر تمیز کننده قابل حمل برای زنگ زدگی 100w 50w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده زنگ زدگی |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه لیزر پاک کننده کوله پشتی قابل حمل حذف رنگ سطح زنگ زدگی فلز
| مواد قابل اجرا: | PVC، فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم ... |
|---|---|
| قدرت: | 100 وات، 50 وات |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
دستگاه لیزر زدود زنگ زدگی 1000 وات 1500 وات 2000 وات طرح دستی
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| سبک خنک کننده: | چیلر آب S&A و دیگر اختیاری |
دستگاه جوشکاری لیزری کوچک با عمق جوشکاری 3 میلی متر و اندازه 100 × 45 × 68 سانتی متر
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
دستگاه جوش فلزی لیزری 80J 1064nm 400W Spot Light
| توان خروجی: | 400W |
|---|---|
| مصرف برق: | 6kw |
| انرژی تک نقطه ای: | 80J |
300W 1064nm دستگاه جوش لیزر خودکار 70J برای فولاد ضد زنگ
| توان خروجی: | 300W |
|---|---|
| مصرف برق: | 5KW |
| مارک منبع لیزر: | حداکثر |
دستگاه جوش لیزری دستی 1500w 2000w با منبع لیزر Raycus / Max
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش لیزری دستی |
| ویژگی اصلی: | حداکثر تا 8 میلی متر جوشکاری فلز |


