همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ welding fiber laser power source ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
راهنمای خطی Drive Cnc Laser Pipe Cutting Machine برای مس / تیتانیوم
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر لوله |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 1000W |
راهنمای خطی درایو Cnc لیزر برش لوله 1000W برای مس / تیتانیوم
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر لوله |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 1000W |
دستگاه حذف اکسید لیزر لیزر قابل حمل 100 وات 1064nm لیزر قابل حمل
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات YAG 80W 120W 200W آلودگی رایگان
| نام محصول: | جوشکار لیزری فیبر |
|---|---|
| نکات کلیدی فروش: | کارکرد آسان |
| طریقه استفاده: | جوشکاری جواهرات |
دستگاه علامت گذاری لیزر 1064nm UV 3w 5w ISO Ce
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 50 کیلوگرم |
0.05mm 1500W دستگاه برش لیزری صنعتی برای ورق های فولادی
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر 1500W که در صفحه فلزی ملایم / صفحه آهنی مورد استفاده قرار می گیرد |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 1500W |
دستگاه تمیز کننده لیزر جوشکار قابل حمل 1500 وات 3 در 1 جوشکاری برش
| طول موج:: | 1070 نانومتر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر:: | حداکثر |
| قدرت لیزر:: | 1500 وات |
دستگاه جوش لیزر دستی برای کارخانه های مواد غذایی و نوشیدنی BWT منبع لیزر 3mm Welding Dept
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
1.5KW / 2KW / 3KW دستگاه جوش لیزر خط کانال با قطر نقطه فوکال 0.5mm
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
| Weight (KG): | 140 KG |
دستگاه جوش لیزری دستی خنک کننده هوا 1000 وات 1500 وات با فیدر سیم
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوش فولاد ضد زنگ |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |


