همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ engraving fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزر 1064nm UV 3w 5w ISO Ce
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 50 کیلوگرم |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر لیزری 1064nm 20W
| طول موج: | 1064nm |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 100 * 100 میلی متر (قابل تنظیم) |
دستگاه علامت گذاری لیزری Co2 80KHz با گالوانومتر با سرعت بالا
| کاربرد: | مارک لیزری |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 30 وات / 60 وات |
| منطقه مارکینگ: | 110 میلی متر * 110 میلی متر یا دیگران |
دستگاه حکاکی مارک لیزری فیبر 20 واتی برای فلز آلومینیوم
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 150mm*150mm |
| منبع لیزر: | IPG Raycus Max JPT |
دستگاه علامت گذاری لیزری CO2 برای چوب و مواد غیر فلزی
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |
دستگاه مارک لیزر فیبر کوچک Q-Switched با سرو موتورهای اختیاری
| نام محصول: | دستگاه حکاکی نشانگر لیزری فیبر |
|---|---|
| قدرت: | 20W / 30W / 50W |
| منطقه کاری: | 300 * 300 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزری رومیزی 60KHz 1064nm 20w
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزری فیبر صنعتی |
|---|---|
| قدرت: | 20W / 30W / 50W |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزری AIO Pro 20w بسیار یکپارچه کنترل نرم افزار EZCAD / JCZ
| میانگین توان خروجی: | 20 وات |
|---|---|
| اندازه دستگاه: | 146*367*157 میلی متر |
| وزن دستگاه: | 6.7 کیلوگرم |
دستگاه جوش لیزری فیبر فلزی ربات 6 محور تجهیزات رباتیک خودکار
| مواد قابل اجرا: | فلز |
|---|---|
| گزارش تست ماشین آلات: | ارائه شده است |
| نام تجاری منبع لیزر: | RAYCUS |
ماشین نقاشی لیزری فیبر کوچک دستی قابل حمل 20w 25w 50w
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |


