همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ engraving fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه مارک لیزری فیبر حکاکی رومیزی 30 وات 50 واتی جواهرات فلزی
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| وزن (کیلوگرم): | 70 کیلوگرم |
| منطقه علامت گذاری: | 100mm*100mm |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر 20w 30w 50w حکاکی برچسب گوش حیوانات
| طول موج لیزر: | 1064 نانومتر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20 وات / 30 وات / 50 وات |
| اندازه منطقه کاری: | 100*100 میلی متر (قابل تنظیم) |
دستگاه مارک لیزر فیبر سه بعدی کوچک محصور شده جواهرات نقره طلا
| کلمه کلیدی: | دستگاه مارک لیزر فیبر سه بعدی |
|---|---|
| منبع لیزر: | JPT (Max، Raycus برای اختیاری) |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD 2/3 |
دستگاه علامت گذاری لیزر الیاف فلزی مینی 30w حکاکی لیزری فیبر
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w ، 70w |
|---|---|
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر مینی فیبر |
| نوع لیزر فیبر: | لیزر فیبر نبض |
دستگاه مارک لیزر فیبر 1064 نانومتری حکاکی لیزری فیبر 50 وات
| کلمه کلیدی: | دستگاه مارک لیزر فیبر 50 وات |
|---|---|
| منطقه حکاکی: | 100 * 100 میلی متر تا 300 * 300 میلی متر |
| منبع لیزر: | JPT (Max، Raycus برای اختیاری) |
دستگاه مارک لیزر فیبر 20 واتی 30 واتی 50 واتی برای لباس های شیشه ای حلقه ای
| نام ماشین: | دستگاه مارک لیزر فیبر محصور |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20 وات / 30 وات / 50 وات |
| اندازه علامت گذاری: | 110*110 میلی متر (150*150 میلی متر) |
دستگاه علامت گذاری فیبر لیزری فیبر 50 وات برای مدل سازی عمیق
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری فیبر لیزری فیبر نوری 50W برای طراحی عمیق |
|---|---|
| قدرت: | 30W 50W 100W (اختیاری) |
| منطقه کاری: | 100 * 100mm، 150 * 150mm |
ماشین علامت گذاری لیزر فیبر Raycus 50w حکاکی لیزری مینی دسکتاپ
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر raycus 50w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W / 30W / 50W |
| دمای کار: | 0 ℃ -40 |
دستگاه مارکر لیزری فیبر فلزی فولادی نشانگر حکاکی لیزری 20 واتی
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر فیبر 20 وات برای فروش |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 110*110/150*150/200*200mm/300*300mm |
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus یا JPT |
دستگاه مارک لیزر فیبر JPT M7 Mopa 20W Sino Galvo For Metal Color
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر موپا |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | نرم افزار JCZ |
| سرعت علامت گذاری: | 0-7000mm/s |


