همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ engraving fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه لیزر فیبر لیزری با سرعت بالا 50W با Raycus
| وضعیت: | 100٪ جدید |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| نرم افزار کنترل: | نرم افزار EZCAD |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر JPT Raycus IPG 20W 30W 50W برای ساعت
| قدرت لیزر: | 50W |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
دستگاه مارک لیزر فیبر دستی مینی برای فلز کاری 20 وات 30 وات
| وزن: | 40 کیلوگرم |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| نام تجاری منبع لیزر: | RAYCUS |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر فلزی 20W 30W 50W ماشین نقاشی لیزر کوچک قابل حمل
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
علامت گذاری ماشین لیزری فیبر 30W 50W برای ورق فلزی / علامت آلومینیوم / نقره ای
| نام محصول: | نوع دسکتاپ فلزی حکاکی فیبر لیزری علامت گذاری ماشین با لیزر MAX برای ورق فلزی، آلومینیوم، مارک نقره ا |
|---|---|
| قدرت: | 30W 50W |
| منطقه کاری: | 100 * 100mm / 150 * 150mm (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر غیر سمی ، دستگاه لیزر دستی 1060nm
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر mopa |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه لیزر فیبر لیزری با شرایط جدید خنک کننده هوا 110 * 110 میلی متر قدرت لیزر
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر mopa |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر خنک کننده هوا 110 * 110 میلی متر کاربرد فلزی / غیر فلزی
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر mopa |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر 110 * 110 خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر جواهرات 50w 7000 mm / s
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |


