همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ engraving fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه مارک لیزری مینی قابل حمل حداکثر 20 وات 30 وات فلزی فیبر پلاستیکی
| کلید واژه ها: | دستگاه لیزر علامت گذاری |
|---|---|
| کاربرد: | دستگاه مارک لیزر فیبر پلاستیکی فلزی |
| منطقه علامت گذاری: | 100 ~ 150 میلی متر (محدوده اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر قابل حمل 20 وات 60 کیلوهرتز نشانگر لیزری گوش حیوانات
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر هوشمند 20W 30W برای جواهرات |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه مارک لیزر فیبر 20 واتی با عملکرد فوکوس خودکار بالابر داخلی داخلی
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر 20w |
|---|---|
| وضعیت: | 100% نو |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر 220 ولت 50 هرتز 50 وات لیفت خودکار و منبع JPT
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر 50 واتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W/30W/50W |
| دمای کار: | 0-40 ℃ |
Sino Galvo Fiber Laser Marking Machine 60W Stainless Steel Software EZCAD
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر رنگی |
|---|---|
| طرح: | دستگاه لیزر قابل حمل |
| قدرت لیزر: | 20 وات 30 وات 60 وات |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر 220 ولت 30 وات قابل حمل برای جواهرات
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر دستی غیر فلزی 20 کیلوهرتز 20 وات 20 وات خنک می شود
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
Split Design 30W فیبر لیزر علامت گذاری ماشین رومیزی فیبر لیزر حکاکی
| مدل ماشین: | دستگاه علامت گذاری لیزری 30 وات |
|---|---|
| منبع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 30W |
عملکرد فوکوس خودکار دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل DIY Mini
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر مینی |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 100 ~ 150 میلی متر (محدوده اختیاری) |
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر 6KG 1064nm عملکرد ساده بی سیم
| کلید واژه ها: | دستگاه علامت گذاری لیزری قابل حمل |
|---|---|
| طول موج لیزر: | 1064 ± 5 نانومتر |
| منبع لیزر: | حداکثر 20 وات |


