همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ engraving fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
نشانگر حکاکی لیزری فیبر محصور 20 واتی با عملکرد فوکوس خودکار
| نام محصول: | هوش مصنوعی، BMP، Dst، Dwg، DXF، DXP، LAS، PLT، سایر موارد |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه لیزر فیبر محدود به طور کامل محکم از استاندارد اتحادیه اروپا
| نام محصول: | دستگاه لیزر فیبر محدود به طور کامل محکم از استاندارد اتحادیه اروپا |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
سیستم های علامت گذاری صنعتی لیزری فشرده 30w برای قطعات الکترونیکی
| نام محصول: | ماشین آلات حکاکی لیزر عددی فیبر صنعتی برای استفاده از صنعت |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
دستگاه برش لیزری آکریلیک قابل جدا شدن، ماشین علامت گذاری فلز 320 * 200mm جدول اندازه
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W - 50W |
| منطقه کاری: | 110 × 110 میلیمتر |
نشانگر لیزری فیبر خودکار با کارایی بالا
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر خودکار با کارایی بالا |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دقت بالا 110 * 110mm منطقه کاری
| نام محصول: | دقت بالا 3W 5W دسکتاپ UV پلاستیک لیزر علامت گذاری ماشین |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 3W 5W 10W (اختیاری) |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
نشانگر لیزری فیبر سر 3D برای مارک فلز و پلاستیک در سطح منحنی
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر سر 3D برای مارک فلز و پلاستیک در سطح منحنی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
نشانگر لیزری فیبر 50w 100w 1.5mj حکاکی عمیق هوا خنک کننده برای جواهرات فلزی پلاک
| کاربرد: | علامت گذاری لیزری |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| منطقه علامت گذاری: | 175mm*175mm |
ضمانت لیزر فلز دستی با لیزر با دقت بالا 1 سال ضمانت
| نام محصول: | نشانگر لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
3w 5w دستگاه علامت گذاری UV قابل حمل برای جواهرات قطعات الکترونیکی چوب پلاستیک
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 50 کیلوگرم |


