همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ engraving fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
علامت گذاری ماشین لیزر فیبر صنعتی علامت گذاری با سرعت بالا با منبع Maxphotonics
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزری فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
لیتیوم لیتیوم فیبر لیتیوم مارک ماشین کم قدرت برای قطعات الکترونیکی
| نام محصول: | نوع لیزر فیبر لیزری اقتصادی نوع |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
طول موج 504 × 1064 میلیمتر، همه در یک طراحی
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزری فیبر صنعتی |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50w |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر خنک کننده هوا 1064nm برای صفحه مدار مدارهای مجتمع فلزات
| نام محصول: | نشانگر لیزر فیبر دستی دستی جدید برای مدارهای مدار مجتمع فلزات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110x110mm |
دستگاه علامت گذاری با لیزر High Precision Fiber طول موج 1064 میلیمتر برقی
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر موثر |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50w |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
50W حکاکی عمیق حکاکی لیزری فیبر 3D فولاد حکاکی Mopa Color Metal Metal
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزری آلومینیومی حکاکی لیزری فیبر فلزی سه بعدی قابل حمل
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |
دستگاه حکاکی لیزر فیبر لیزری 100w فیبر برای فلز
| نام محصول: | لیزر مینی قابل حمل |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | MAXCAD |
| منبع لیزر: | ماکس یا ریکوس |
دستگاه علامت گذاری لیزری رنگی حکاکی لیزری رنگی 3D 1064nm
| مدل: | 20w ، 30w ، 50w ، 70w |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| تکرار دقیق: | ± 0.003 میلی متر |
ساختار پایدار برای دستگاه های علامت گذاری لیزر فیبر 20w به طور کامل مجتمع برای فلز / پلاستیک
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر مجزا برای مارک فلز و پلاستیک |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |


