همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser cleaning machine 200w ] همخوانی داشتن 46 محصولات.
دستگاه تمیز کننده لیزری دستی 100 وات 300 وات روش خنک کننده هوا
| قدرت: | 200 وات، 100 وات، 300 وات |
|---|---|
| وزن: | 45 کیلوگرم |
| کاربرد: | تمیز کردن زنگ زدگی رنگ سطحی |
ماشین تمیز کننده لیزری دستی فیبر پالس 100 وات
| مواد قابل اجرا: | آلومینیوم، فلز |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات، 200 وات، 300 وات |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
ماشین تمیز کننده لیزر 100 وات موتورهای ماشین آلات چوبی موتور موتور موتور موتورهای دستی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه برش لیزری دستی خانگی منبع الکتریکی IPG برای حذف زنگ
| نام محصول: | فیبر لیزر تمیز کردن سیستم |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100w / 200w |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه زنگ زدگی تمیز کننده لیزر هوا خنک کننده لیزر فیبر پالس MOPA 200w 100w
| نوع لیزر: | دستگاه زنگ زدگی تمیز کننده لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر موپا |
| قدرت موجود: | 100 وات 200 وات 300 وات |
دستگاه تمیز کردن لیزر 100W فیبر با خنک کننده هوا / آب برای از بین بردن رنگ زنگ
| نام محصول: | فیبر لیزر برای پاک کردن زنگ زدگی / رنگ |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | 1064nm |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر جواهرات 50w 7000 mm / s
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه پاک کننده لیزر فیبر پالس دستی 100w 200w جهت از بین بردن زنگ زدگی
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات / 200 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه تمیز کردن لیزر با خنک کننده 220V تک فاز 220W با مجوز CE
| نام تجاری:: | ریزلر |
|---|---|
| محل مبدا:: | شنژن ، چین (سرزمین اصلی) |
| قدرت لیزر:: | 100W |
Q - فیبر لیزر منبع Maxphotonics 200W برای صنعت تمیز کردن فلز
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 200W |
| طول موج: | 1064nm |


