همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser cleaning machine 200w ] همخوانی داشتن 46 محصولات.
دستگاه حذف زنگ زدگی لیزر فیبر 1000 وات از تمیز کردن لیزر Riselaser
| نام محصول: | دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W / 200w / 500w / 1000w |
| نام تجاری: | Riselaser |
5MJ لیزر با کیفیت بالا دستگاه تمیز کردن ماشین دقیق موقعیت برای حذف نقاشی عمیق
| نام محصول: | سیستم پاک کردن لیزر فیبر 5 مگاوات با انرژی 200 وات Q-switched برای حذف نقاشی عمیق |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 200W |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه برش لیزر فیبر لیزری، 100 وات قابل حمل لیزر تمیز کننده فلزی
| نام محصول: | فیبر لیزر تمیز کردن سیستم / لیزر تمیز کردن تجهیزات |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100w / 200w |
| منبع: | لیزر فیبر |
ریموت کنترل ماشین فلزی تمیز کننده لیزر دو محوره 1064 نانومتری
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده فلز |
|---|---|
| طول کابل فیبر: | 3-5 M |
| قدرت لیزر: | 100W/200W |
دستگاه پاکسازی پالس لیزر فیبر 100W / 200W قابل حمل ابزار حذف زنگ چند سطح برای فلز
| قدرت: | 100 وات، 200 وات |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| ضمانت اجزای اصلی: | دو سال |
دستگاه تمیزکننده لیزر خودکار ، دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر 100W منبع 1064nm منبع
| نام محصول: | فیبر لیزر برای پاک کردن زنگ زدگی / رنگ |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | 1064nm |
پاک کننده لیزری پالس پالس با دقت بالا رنگ روغن زدود زنگ فلز
| قدرت: | 200 وات، 100 وات |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | 538*411*685mm |
| نام تجاری منبع لیزر: | RAYCUS |
جوشکاری لیزر لیزری فیبر 200W 100J YAG
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری 200W 100J YAG جوشکار لیزر جواهرات |
|---|---|
| صنایع کاربردی: | جواهرات ، 3c ، عینک |
| منبع لیزر: | لیزر 200 وات یاگ |
فیبر لیزر فلز تمیز کردن ماشین 100W برای حذف زنگ زنگ فلز / روغن استن
| نام محصول: | دستگاه تمیز کننده لیزر فیبر 100 وات برای از بین بردن زنگ فلز و لکه روغن |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه زنگ زدگی لیزری 200 وات 100 وات 50 وات پاک کننده سنگ فلزی رنگ روغن
| نوع لیزر: | دستگاه شستشوی لیزری قابل حمل 200 وات |
|---|---|
| طول کابل فیبر: | 3-5 M |
| انرژی پالس: | 1.5 میلی ژول |


