همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser cleaning machine 200w ] همخوانی داشتن 46 محصولات.
ماشین تمیز کردن لیزری فیبر چمدان 100W 200W برای صنعت ساخت و ساز صنایع کشاورزی
| قدرت: | 100 وات، 200 وات |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| ضمانت اجزای اصلی: | دو سال |
دستگاه تمیز کننده لیزر فیبر پالس 1.5J 200W برای از بین بردن زنگ زدگی رنگ
| نوع لیزر: | دستگاه شستشوی لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W/200W |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه تمیز کننده زنگ زدگی دستگاه لیزر فیبر 100 وات فولاد ضد زنگ
| نوع لیزری: | دستگاه شستشوی لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W/200W |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
ماشین تمیز کردن لیزر فیبر 150W ≤5٪ عدم ثبات قدرت خروجی برای تمیز کردن دقیق
| نام محصول: | دستگاه ليزری قابل حمل 50W ماشین تمیز کردن لیزر کمد پشتی برای رنگ لوله روغن |
|---|---|
| نرخ تکرار پالس (کیلوهرتز): | 20-400، 20-2000 |
| محدوده تنظیم توان (%): | 10-100 |
ماشین تمیز کردن لیزر فیبر با طراحی کوله پشتی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه تمیز کردن لیزر با وزن 80 کیلوگرم با لیزر فیبر فیبر با حداکثر انرژی پالس 1mJ
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
Q - فیش لیزر فیبر لیزری ماشین 200w سفارشی حالت پرتو لیزری
| نام محصول: | دستگاه تمیزکننده فیبر لیزری فیبر کشی Q-switched 200W برای تمیز کردن زنگ |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 200W |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه تمیز کننده لیزری دستی 200w 100w برای ضد زنگ زدن فلزات
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده فلزات |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100 وات/200 وات |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
ماشین پاکسازی لیزر فیبر چمدان پاکسازی اکسید رنگ روغن زنگ برای قطعات خودرو صنعت هوافضا
| قدرت: | 200 وات، 100 وات |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| گارانتی قطعات اصلی: | دو سال |
دستگاه لیزر پاک کننده Protable دستگاه لیزر تمیز کننده زنگ زدگی 200w
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده 200 وات |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا/آب |


