همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ handheld laser fiber welding machine ] همخوانی داشتن 163 محصولات.
جوشگر لیزری دستی 1000W 2000W Riselaser RL-FB CW برای صنعت خودرو
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه جوش لیزر دستی با موتور سرو قابل تنظیم 100 * 45 * 68cm اندازه ماشین
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
3 در 1 جوش دهنده لیزری دستی جوش مداوم Riselaser RL-FAM برای فلز MAX 1500W 2000W 3000W
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه جوشکاری لیزر قابل حمل 1500W 2000W ماشین جوشکاری لیزر فیبر دستی برای جوشکاری فلز
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
سازنده دستگاه جوش لیزری فیبر دستی 1500w 2000w جوش لیزر دستی برای ورق فلزی
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
دستگاه جوش لیزری دستی با هوا خنک 1500 وات برند GW با طول موج 1070±10 نانومتر و 1 سال گارانتی
| توان خروجی: | 1500 وات |
|---|---|
| ابعاد: | 650x300x570mm |
| عرض پالس: | <5 نانومتر |
1500w 2000w ماشین جوش لیزر دستی فابر فولاد ضد زنگ ماشین جوش لیزر فلزی
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
3000W ليزر ولدر فولاد فولادي دستي ليزر فايبر ويلدر ماشين براي ويلدر فلز
| سری مدل: | RL-FB |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| طول موج لیزر: | 1080+5nm |
3 در 1 دستگاه جوش لیزر دستی 1500W 1000W برای آلومینیوم فلز فولاد ضد زنگ
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
3 در 1 ماشین برش و تمیز کردن جوش لیزر فیبر دستی 1500W 2000W 3000W ماشین جوش لیزر فلزی
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |


