همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ handheld laser fiber welding machine ] همخوانی داشتن 163 محصولات.
800w 1200w 1800w ماشین جوش لیزری دستی قابل حمل برای فولاد و فلز ضد زنگ
| توان خروجی: | 800 وات، 1200 وات، 1800 وات |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| حالت جوشکاری: | نبض، پیوسته |
7KW قدرت مینی قابل حمل فولاد ضد زنگ لیزر جوش ماشین با قالب مداوم
| قدرت ماشین: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| نوع بازاریابی: | محصول معمولی |
دستگاه جوش لیزری 180 کیلوگرم و ولتاژ عملیاتی 220 ولت و قدرت 1500 وات 2000 وات
| عملکرد زنگ هشدار: | سیستم حفاظتی هوشمند، برنامه ترمینال تلفن همراه و نظارت بر رایانه شخصی، بازخورد زمان واقعی از وضعیت ک |
|---|---|
| محدوده سرعت جوشکار: | 0 ~ 120 میلی متر بر ثانیه |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
دستگاه جوش لیزری فیبر لیزری قابل حمل 1500W 3 در 1 2000W / 3000W برای کارخانه تولید
| ضخامت جوش: | ≤3mm، ≤6mm، ≤8mm |
|---|---|
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
دستگاه جوشکاری لیزری کوچک با عمق جوشکاری 3 میلی متر و اندازه 100 × 45 × 68 سانتی متر
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
ماشین تمیز کننده لیزری دستی فیبر پالس 100 وات
| مواد قابل اجرا: | آلومینیوم، فلز |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات، 200 وات، 300 وات |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات دستی 1000W قدرتمند برای آهن از جنس استنلس استیل
| قدرت لیزر: | 1000W / 1500w / 2000w |
|---|---|
| طول موج: | 1080 ± 10 نانومتر |
| حالت کار: | CW / پالس شده |
RLW-PRO Handheld Laser Welder: Precise, Flexible, and Industrial-Grade
| طول موج لیزر: | 1080 میلی متر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000-1200W |
| رابط اسلحه جوش: | QCS |
دستگاه برش لیزری دستی خانگی منبع الکتریکی IPG برای حذف زنگ
| نام محصول: | فیبر لیزر تمیز کردن سیستم |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100w / 200w |
| منبع: | لیزر فیبر |
ماشین نقاشی لیزری فیبر کوچک دستی قابل حمل 20w 25w 50w
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |


