همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ handheld laser fiber welding machine ] همخوانی داشتن 163 محصولات.
ماشین برش لیزری چند منظوره 3 در 1 ماشین برش لیزری دستی 1500w 2000w 3000w
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
دستگاه جوش لیزری دستی با طول فوکال F50mm Collimating و محدوده طول موج 1070±20nm
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
3 در 1 جوشنده لیزری دستی 1500w 2000w 3000w دستگاه جوش لیزر برای آلومینیوم فولاد کربن
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
دستگاه جوش لیزری دستی 300 وات/700 وات/1000 وات/1500 وات با طول موج 1080 نانومتر و فرکانس پالس 1-300 هرتز
| توان خروجی: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| نوع خنک کننده: | سرد |
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
دستگاه جوش لیزر دستی برای فلز Riselaser RL-FW 3000W پشتیبانی سفارشی سازی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی 800 وات با خنک کننده هوا با گارانتی 1 سال و طول موج 1080+5 نانومتر
| توان خروجی: | 800W |
|---|---|
| طول موج: | 1080+5 نانومتر |
| وزن: | 90 |
جوشگر لیزری دستی 1000W 2000W Riselaser RL-FB CW برای صنعت خودرو
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی 1000 ولت 1500 ولت 2000 ولت 3000 ولت
| سری مدل: | RL-FB |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| طول موج لیزر: | 1080+5nm |
دستگاه جوشکاری لیزری 2000 وات IPG دستی جوشکاری لیزری قابل حمل با موتور دوام برای صنعت هتل
| سری مدل: | RL-FB |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| طول موج لیزر: | 1080+5nm |
دستگاه جوشکاری لیزری چند منظوره قابل حمل 3 در 1 جوشکاری / تمیز کننده / برش دهنده لیزر
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |


