همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ handheld laser welding machine 1500w ] همخوانی داشتن 126 محصولات.
1500w 2000w 3000w ماشین جوش لیزر دستی صنعتی برای فیبر فولاد ضد زنگ آلومینیوم
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| عملکرد اصلی: | دستگاه جوش لیزری فلزات |
| توابع اختیاری: | تمیز کردن / برش یا 3 در 1 |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000 وات برای آلومینیوم فولاد ضد زنگ
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری مینی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| سر تمیز کردن: | Qilin / WSX / و غیره |
دستگاه جوش لیزری دستی خنک کننده هوا 1000 وات 1500 وات با فیدر سیم
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوش فولاد ضد زنگ |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
دستگاه جوش لیزری دستی خنک کننده هوا 35 کیلوگرم 3 در 1 کوچک برای جوش فلز
| کلید واژه ها: | لیزر دستگاه جوش |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوشکاری فلزات |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
دستگاه جوش لیزر دستی 15 کیلوگرمی با راندمان تبدیل 50% و ولتاژ 220 ولت و فرکانس 50 هرتز
| توان خروجی: | 1200W |
|---|---|
| قدرت اوج: | 1200W |
| پایداری نیرو: | ± 2 (2 ساعت) |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی چند موقعیت 1500w 2000w 3000w در کولر آب ساخته شده
| کلمات کلیدی: | لیزر جوشکار قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| منبع لیزر: | حداکثر/RECI |
دستگاه جوش لیزری دستی قابل حمل برای فیبر 1000 وات 1500 وات 2000 وات
| قطر نقطه کانونی: | 0.5 میلی متر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر: | حداکثر |
| وزن: | 120 کیلوگرم |
1500w 2000w 3000w ماشین جوشکاری لیزری دستی 3 در 1 برای آلومینیوم فلزی
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| نیازمندی های قدرت: | 220 ولت ± 5 ولت 50 هرتز |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی 1000 ولت 1500 ولت 2000 ولت 3000 ولت
| سری مدل: | RL-FB |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| طول موج لیزر: | 1080+5nm |
دستگاه جوش لیزری دستی 300 وات/700 وات/1000 وات/1500 وات با طول موج 1080 نانومتر و فرکانس پالس 1-300 هرتز
| توان خروجی: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| نوع خنک کننده: | سرد |
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |


