همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ handheld laser welding machine 1500w ] همخوانی داشتن 126 محصولات.
دستگاه جوش لیزری دستی با قابلیت اطمینان بالا برای صنایع خودرو و سایر صنایع
| ادغام: | محصولات بسیار یکپارچه |
|---|---|
| حالت خروجی لیزر: | حالت خروجی لیزر انعطاف پذیر را می توان به راحتی با تجهیزات سیستم ادغام کرد |
| مواد جوش: | فولاد ضد زنگ، ورق گالوانیزه، فولاد کربن، آلومینیوم، برنج، مس |
دستگاه جوش لیزری دستی 9KW برای فلز اندازه کوچک مزایای بزرگ 100×45×68CM
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| نیازمندی های قدرت: | 220 ولت ± 5 ولت 50 هرتز |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی 800 وات با خنک کننده هوا با گارانتی 1 سال و طول موج 1080+5 نانومتر
| توان خروجی: | 800W |
|---|---|
| طول موج: | 1080+5 نانومتر |
| وزن: | 90 |
دستگاه جوشکاری لیزری 2000 وات IPG دستی جوشکاری لیزری قابل حمل با موتور دوام برای صنعت هتل
| سری مدل: | RL-FB |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| طول موج لیزر: | 1080+5nm |
دستگاه جوش لیزری دستی 10 متر / 15 متر اسلحه لیزری SUP برای فولاد ضد زنگ
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش لیزری |
| ویژگی اصلی: | با چیلر Hali / S&A |
1500w 2000w 3000w دستگاه جوش لیزر دستی SUP 21S لیزر اسلحه برای فلز 8 میلی متر ضخیم
| کلمات کلیدی: | دستگاه جوش دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوشکاری فلز ضخیم |
| ویژگی اصلی: | جوشکاری فلز حداکثر تا 8 میلیمتر |
دستگاه جوش لیزر دستی برای فلز Riselaser RL-FW 3000W پشتیبانی سفارشی سازی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
800 ولت 1200 ولت 1500 ولت 2000 ولت خنک کننده هوا 1000 ولت دستگاه جوش لیزر دستی برای فولاد ضد زنگ
| کلمات کلیدی: | دستگاه جوش دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوش لیزری فولاد ضد زنگ |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
دستگاه جوش لیزری دستی با هوا خنک 1500 وات برند GW با طول موج 1070±10 نانومتر و 1 سال گارانتی
| توان خروجی: | 1500 وات |
|---|---|
| ابعاد: | 650x300x570mm |
| عرض پالس: | <5 نانومتر |
ماشین جوشکاری لیزری دستی کوچک قابل حمل با گواهینامه CE با کاربرد همه جانبه و قدرت 2000W
| توان خروجی: | 2000w |
|---|---|
| نوع خنک کننده: | هوا خنک شده |
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |


