همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ handheld laser welding machine 1500w ] همخوانی داشتن 126 محصولات.
آب سرد کننده دستگاه جوش لیزری دستی 1500w 2000w 3000w برای SS آلومینیوم
| کلمات کلیدی: | دستگاه جوش لیزری دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش لیزری قابل حمل |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر ادامه دارد |
دستگاه جوش لیزری دستی 60 کیلوگرمی 1500 وات خنک کننده هوا با فیدر سیم خودکار
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | خنک کننده هوا |
| ظرفیت مخزن آب: | لیزر فیبر CW |
3 در 1 دستگاه جوش لیزر دستی 1500W 1000W برای آلومینیوم فلز فولاد ضد زنگ
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
F50mm Collimating Focal Length Handheld Laser Welding Machine با قدرت نامی 1500w/2000w
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
دستگاه جوش لیزری دستی 3 در 1 1500 وات
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش مداوم |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش لیزری دستی |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش لیزری |
دستگاه جوش لیزری دستی 1500w 2000w با منبع لیزر Raycus / Max
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش لیزری دستی |
| ویژگی اصلی: | حداکثر تا 8 میلی متر جوشکاری فلز |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی فلزی 1500 وات 2000 وات 3000 وات با منبع لیزر MAX / Raycus
| کلمات کلیدی: | دستگاه جوش لیزری فلزات |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | ماشین جوش لیزر |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
دستگاه جوش لیزری دستی 1.5 کیلووات برای کربن آلومینیوم فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | دستگاه جوش لیزری فیبر دستی |
|---|---|
| عملکرد اصلی: | جوشکاری لیزر فیبر برای فلزات |
| تابع اختیاری: | جوش + تمیز کردن + برش |
دستگاه جوش لیزری دستی فولادی ضد زنگ 1500W جوش لیزر فیبر دستی
| نام محصول: | جوشکار فیبر جوشکار لیزری دستی 1000W برای فلز |
|---|---|
| نام تجاری: | ریزلر |
| اصلی: | شنژن |
دستگاه جوش لیزری دستی GW IPG 15 متر سیم 1500 وات با چیلر آب
| کلید واژه ها: | قیمت دستگاه جوش لیزری |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | تمیز کردن لیزر برش لیزری |
| تابع: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |


