همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ laser cutting machine parts ] همخوانی داشتن 354 محصولات.
ماشین لیزری قابل حمل با دقت بالا 100 وات برای چوب
| درخواست: | علامت گذاری لیزری |
|---|---|
| Cnc یا نه: | آره |
| نام تجاری منبع لیزر: | RAYCUS |
800w 1200w 1800w ماشین جوش لیزری دستی قابل حمل برای فولاد و فلز ضد زنگ
| توان خروجی: | 800 وات، 1200 وات، 1800 وات |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| حالت جوشکاری: | نبض، پیوسته |
دستگاه جوش لیزر دستی 15 کیلوگرمی با راندمان تبدیل 50% و ولتاژ 220 ولت و فرکانس 50 هرتز
| توان خروجی: | 1200W |
|---|---|
| قدرت اوج: | 1200W |
| پایداری نیرو: | ± 2 (2 ساعت) |
50W CO2 علامت گذاری ماشین جدول بالا دستگاه اچ لیزر
| کاربرد: | مارک لیزری |
|---|---|
| نوع لیزر: | Co2 |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
سیستم های برش لیزر فوق دقیق 1000W ماشین برش دقیق لیزر کوچک برای طلا، نقره و شیشه
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| سیستم خنک کننده: | خنک کننده آب |
| سرعت برش: | 30 متر در دقیقه |
3 در 1 ماشین برش و تمیز کردن جوش لیزر فیبر دستی 1500W 2000W 3000W ماشین جوش لیزر فلزی
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
حلقه جواهرات 20w 30w دستگاه حکاکی لیزری کوچک با روتاری
| مدل ماشین: | حلقه های حکاکی جواهرات با چرخش |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus |
| عمر ماژول لیزر: | 100000 ساعت |
پرسیتک فیبر برش لیزری سر برش نور لیزری 4kw 6kw برای برش فلز
| نام تجاری: | پرسیتک |
|---|---|
| Max. حداکثر laser power قدرت لیزر: | 6 کیلو وات (فقط نسخه 2 بعدی) |
| تطبیق فاصله کانونی: | 100 میلی متر |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر دستی 1500 ولت 3 در 1 قطعات تجهیزات لیزر 2000 ولت 3000 ولت
| وزن (کیلوگرم): | 140 |
|---|---|
| کارایی: | قدرت 2 کیلووات می تواند فولاد ضد زنگ و کربن با ضخامت 6 میلی متر را بدون سیم اضافی جوش دهد |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
ماشین برش لیزری چند منظوره 3 در 1 ماشین برش لیزری دستی 1500w 2000w 3000w
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |


