همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ laser cutting machine parts ] همخوانی داشتن 354 محصولات.
3 در 1 لیزری دستی لیزری لیزری 1000W لیزر جوش و تمیز کردن ماشین لیزر ضد زنگ
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| طول موج: | 1070 نانومتر |
| قدرت لیزر: | 1000 وات |
3 در 1 دستگاه پاک کننده برش لیزری جوش فیبر دستی 1500W 2000W 3000W لیزر
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
دستگاه جوش فیبر نوری 1500w 2000w جوش لیزری رباتیک با منبع لیزر Raycus
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش فیبر نوری |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوشکاری لیزری رباتیک |
| عملکرد اصلی: | جوشکاری اتوماتیک |
تجهیزات حکاکی لیزری کاملاً اتوماتیک با قابلیت خنک کننده هوا 30 وات
| کاربرد: | تجهیزات حکاکی لیزری |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110/150 * 150/175 * 175/200 * 200/300 * 300 میلی متر |
| بازرسی ویدیوی خروجی: | ارائه شده |
RLW-PRO Handheld Laser Welder: Precise, Flexible, and Industrial-Grade
| طول موج لیزر: | 1080 میلی متر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000-1200W |
| رابط اسلحه جوش: | QCS |
6 محور بازوی ربات لیزر فیبر ماشین جوشکاری رباتیک برای گوشه جوشکاری ربات ربات بازوی لیزر جوشکاری آلومینیوم
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه حذف زنگ زدگی لیزر فیبر 1000 وات از تمیز کردن لیزر Riselaser
| نام محصول: | دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W / 200w / 500w / 1000w |
| نام تجاری: | Riselaser |
صنعتی 6000w 10000w Cnc فلز برش لیزر ماشین برای ورق آلومینیوم فولاد
| مواد قابل اجرا: | اکریلیک، شیشه، چرم، ام دی اف، فلز، پلاستیک، پلکسی گلکس، تخته سه لا، چوب |
|---|---|
| منطقه برش: | 3050*1525 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه تمیز کننده لیزر جوشکار قابل حمل 1500 وات 3 در 1 جوشکاری برش
| طول موج:: | 1070 نانومتر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر:: | حداکثر |
| قدرت لیزر:: | 1500 وات |
تغذیه خودکار برش لیزری 350W Co2 برای چوب اکریلیک
| نوع لیزر: | لیزر co2 |
|---|---|
| خروجی لیزر: | 350W |
| خنک کننده: | خنک کننده با آب |


