همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ laser cutting machine parts ] همخوانی داشتن 354 محصولات.
جوشکار لیزری فیبر دستی CE FDA 1500W برای فولاد ضد زنگ
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری فیبر دستی |
|---|---|
| تابع: | جوشکاری لیزر فیبر دستی |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
جوشکاری لیزری 1500 واتی Riselaser 1500w جوشکاری جوشکاری فلز خنک کننده هوا
| Max. حداکثر Output Power: توان خروجی:: | 1500 وات |
|---|---|
| ضمانتنامه:: | 2 سال |
| نوع لیزر:: | لیزر پیوسته فیبر |
دستگاه جوش مینی نقطه ای قابل حمل لیزر 60 وات 10 جی برای باتری جواهرات
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، Western Union |
نشانگر لیزری فیبر 50w 100w 1.5mj حکاکی عمیق هوا خنک کننده برای جواهرات فلزی پلاک
| کاربرد: | علامت گذاری لیزری |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| منطقه علامت گذاری: | 175mm*175mm |
ماشین جوش لیزری 300 وات
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| نام ماشین: | دستگاه جوشکاری لیزر قالب از نوع جرثقیل |
| حداکثر توان لیزر: | 150W ، 300W ، 1500W |
کوله پشتی لیزر زدودن دستگاه 50W لیزر تمیز کردن تجهیزات بدون آلودگی
| نام محصول: | 50W ماشین تمیز کردن لیزر کوله پشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
حکاکی نشانگر لیزری فیبر بسیار یکپارچه برای چاپ بسته بندی غذا
| وزن (کیلوگرم): | 6.7 کیلوگرم |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 170mm*170mm |
| قدرت لیزر: | 20 وات |
2000w 2kw لیزر Reci منبع لیزر دستی تمیز کردن جوش لیزری
| کلمه کلیدی: | منبع لیزر 2000w |
|---|---|
| میانگین توان خروجی (W): | 2000 |
| حالت عملیاتی: | CW/Modulate |
3 در 1 جوشنده لیزر Riselaser RL-FAB 35KG 1000W 1500W خنک کننده هوا
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
3 در 1 ليزر دستي جوش برش ماشین تمیز کردن 1500w 2000w 3000w برای فلز فولاد کربن فولاد ضد زنگ
| قدرت ماشین: | 1.5 کیلو وات / 2 کیلو وات / 3 کیلو وات |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| نوع بازاریابی: | محصول معمولی |


