همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ laser cutting machine parts ] همخوانی داشتن 354 محصولات.
ماشین آلات لیزر برش لیزری قرمز Cnc Positioning ساده عملیات
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزر: | 500w ، 800w ، 1000w |
لیزر برش لیزری ترانسفورماتور دود لیزر ترانسفورماتور برای برش / لیزر لیزری ماشین
| نام محصول: | دود جذب کننده دستگاه برش لیزر و دستگاه لحیم کاری |
|---|---|
| نام تجاری: | Riselaser |
| محل منبع: | چین |
3w 5w دستگاه علامت گذاری UV قابل حمل برای جواهرات قطعات الکترونیکی چوب پلاستیک
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 50 کیلوگرم |
دقت بالا 110 * 110mm منطقه کاری
| نام محصول: | دقت بالا 3W 5W دسکتاپ UV پلاستیک لیزر علامت گذاری ماشین |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 3W 5W 10W (اختیاری) |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
100 ولت 200 ولت 80 کیلوگرم ليزر دستي ضد زنگ براي فلز
| قدرت: | 200 وات، 100 وات |
|---|---|
| نوع بازاریابی: | محصول معمولی |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 538*411*685mm |
حکاکی لیزری قابل حمل 5W 355nm Uv برای سرامیک پلاستیک شیشه
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر UV 5W |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
30W 50W Desktop Fiber Laser Marking ماشین حکاکی برای فلز
| نام محصول: | دستگاه چاپ لیزری فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
1500w 2000w 3000w ولدر لیزر دستی قابل حمل برای آلومینیوم
| نام: | دستگاه جوش لیزری دستی |
|---|---|
| عملکرد: | جوشکاری لیزری برای فلزات |
| تابع اختیاری: | تمیز کردن / برش |
سیستم های لرزاننده لنزهای قابل حمل فیبر لیزری با 20w 30w
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه اچینگ لیزری الیاف 20 وات، دستگاه علامت گذاری فلز خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |


