همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ portable handheld fiber laser welding machine ] همخوانی داشتن 89 محصولات.
مینی قابل حمل 4 در 1 فیبر لیزر جوش ماشین 1500W-3000W برای فولاد ضد زنگ آلومینیوم آهن
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| نیازمندی های قدرت: | 220 ولت ± 5 ولت 50 هرتز |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |
Multifunctional 1000W 3 در 1 فايبر ليزر دستي جوش پاکسازي برش ماشين فلز ليزر جوش ماشين
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| طول موج: | 1070 نانومتر |
| قدرت لیزر: | 1000 وات |
دستگاه جوشکاری لیزر قابل حمل 1500W 2000W ماشین جوشکاری لیزر فیبر دستی برای جوشکاری فلز
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
دستگاه جوش لیزری دستی خنک کننده هوا دستگاه جوش لیزری آلومینیومی 1.5 کیلو وات
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری آلومینیوم |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | خنک کننده هوا |
| ولتاژ کاری: | 220 ولت ± 10٪، 50/60 هرتز |
دستگاه جوش لیزری دستی با هوا خنک 1500 وات برند GW با طول موج 1070±10 نانومتر و 1 سال گارانتی
| توان خروجی: | 1500 وات |
|---|---|
| ابعاد: | 650x300x570mm |
| عرض پالس: | <5 نانومتر |
دستگاه جوش لیزری 1500 واتی دستی با عملکرد برش تمیز کننده
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری 1500 وات |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش لیزری 1500 وات دستی |
| تابع: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
ماشین جوشکاری لیزری دستی کوچک قابل حمل با گواهینامه CE با کاربرد همه جانبه و قدرت 2000W
| توان خروجی: | 2000w |
|---|---|
| نوع خنک کننده: | هوا خنک شده |
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی قابل حمل 1200W با طول موج 1080nm و عرض 0-4mm
| توان خروجی: | 1200W |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| وزن: | 45 کیلوگرم (فیدر سیم داخلی) |
دستگاه جوش لیزری دستی قابل حمل برای فیبر 1000 وات 1500 وات 2000 وات
| قطر نقطه کانونی: | 0.5 میلی متر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر: | حداکثر |
| وزن: | 120 کیلوگرم |
دستگاه جوشکاری لیزر فیبر 1500W 2000W 3000W دستی با جوشکاری لیزر قابل حمل با کیفیت خوب برای برش
| حالت کار: | مدولاسیون پیوسته |
|---|---|
| طول فیبر: | 10 متر |
| اندازه ماشین: | 100×45×68 سانتی متر |


