همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ portable handheld fiber laser welding machine ] همخوانی داشتن 89 محصولات.
دستگاه جوشکاری لیزر قابل حمل 1000w فیبر 3 در 1 جوشکاری لیزر دستی برای فلز فولاد ضد زنگ آلومینیوم
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| طول موج: | 1070 نانومتر |
| قدرت لیزر: | 1000 وات |
دستگاه جوشکاری لیزری کوچک با عمق جوشکاری 3 میلی متر و اندازه 100 × 45 × 68 سانتی متر
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
3 در 1 لیزری دستی لیزری لیزری 1000W لیزر جوش و تمیز کردن ماشین لیزر ضد زنگ
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| طول موج: | 1070 نانومتر |
| قدرت لیزر: | 1000 وات |
1000w دستی لیزر جوش ماشین Multifunctional فیبر لیزر جوشگر برای فلز فولاد ضد زنگ آلومینیوم
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| طول موج: | 1070 نانومتر |
| قدرت لیزر: | 1000 وات |
دستگاه جوشکاری لیزری 2000 وات IPG دستی جوشکاری لیزری قابل حمل با موتور دوام برای صنعت هتل
| سری مدل: | RL-FB |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| طول موج لیزر: | 1080+5nm |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی 1000 ولت 1500 ولت 2000 ولت 3000 ولت
| سری مدل: | RL-FB |
|---|---|
| قدرت خروجی: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| طول موج لیزر: | 1080+5nm |
3-در-1 1000W لیزر جوش ماشین برش و تمیز کردن برای تجهیزات جوش فلزی
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| طول موج: | 1070 نانومتر |
| قدرت لیزر: | 1000 وات |
۴۰٪ کارایی تبدیل الکترو اپتیکال ماشین جوش لیزر دستی برای جوش
| طول موج لیزر خروجی: | 1080 نانومتر |
|---|---|
| ویژگی ها: | پیکربندی ساده، اندازه کوچک، عملیات ساده و هوش بالا |
| ادغام: | محصولات بسیار یکپارچه |
دستگاه جوش لیزر دستی با موتور سرو قابل تنظیم 100 * 45 * 68cm اندازه ماشین
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
دستگاه جوشکاری لیزری چند منظوره قابل حمل 3 در 1 جوشکاری / تمیز کننده / برش دهنده لیزر
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |


