همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ portable handheld fiber laser welding machine ] همخوانی داشتن 89 محصولات.
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر لیزری چند منظوره 2000 ولت
| کارایی: | قدرت 2 کیلووات می تواند فولاد ضد زنگ و کربن با ضخامت 6 میلی متر را بدون سیم اضافی جوش دهد |
|---|---|
| ضخامت جوش: | ≤3mm، ≤6mm، ≤8mm |
| پشتیبانی مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، صفحه گالوانیزه و آلومینیوم |
ماشین نقاش لیزری فیبر قابل حمل برای کدگذاری فلز فلز کوچک فلزی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر فلزی 20W 30W 50W ماشین نقاشی لیزر کوچک قابل حمل
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
ماشین جوش لیزری دستی 4 در 1 با گارانتی 2 ساله و طول موج 1080±5nm
| توان خروجی: | 2000w |
|---|---|
| ابعاد: | 620x490x878mm |
| وزن: | 100.5 کیلوگرم |
7KW قدرت مینی قابل حمل فولاد ضد زنگ لیزر جوش ماشین با قالب مداوم
| قدرت ماشین: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| تضمین: | 1 سال |
| نوع بازاریابی: | محصول معمولی |
آب سرد کننده دستگاه جوش لیزری دستی 1500w 2000w 3000w برای SS آلومینیوم
| کلمات کلیدی: | دستگاه جوش لیزری دستی |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | دستگاه جوش لیزری قابل حمل |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر ادامه دارد |
دستگاه جوش لیزری قابل حمل Raycus 1500w برای جوشکاری دستی
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| لیزر: | 1500 وات رایکوس |
| طول موج: | 1070 نانومتر ± 5 نانومتر |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000 وات با سر جوش فیدر سیم اتوماتیک WXS
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| لیزر: | 1000w Raycus/Max |
| منبع تغذیه: | 220V ± 10٪/50Hz/380V ± 10٪/50Hz |
دستگاه جوش لیزر دستی برای کارخانه های مواد غذایی و نوشیدنی BWT منبع لیزر 3mm Welding Dept
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
دستگاه جوش لیزری دستی 180 کیلوگرم برای کاربردهای جوش مستمر
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |


