همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ portable handheld laser marking machine ] همخوانی داشتن 60 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر دستی مینی برای کد متفرق فلزی شماره Sn
| نام محصول: | لیزر مینی قابل حمل |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | MAXCAD |
| منبع لیزر: | ماکس یا ریکوس |
دستگاه جوشکاری لیزری دستی چند موقعیت 1500w 2000w 3000w در کولر آب ساخته شده
| کلمات کلیدی: | لیزر جوشکار قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| منبع لیزر: | حداکثر/RECI |
دستگاه جوش لیزری دستی RAYCUS 1500w برای لحیم کاری از جنس استنلس استیل
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری دستی |
|---|---|
| منبع لیزر: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| طول سیم فیبر: | 10 متر |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000 وات با سر جوش فیدر سیم اتوماتیک WXS
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| لیزر: | 1000w Raycus/Max |
| منبع تغذیه: | 220V ± 10٪/50Hz/380V ± 10٪/50Hz |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر دستی قابل حمل برای تاریخ انقضا
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
70*70 میلی متر/100*100 میلی متر 0.01 میلی متر ماشین لیزر قابل حمل برای نشان دادن صفحه شماره خودرو ماشین حکاکی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
1000w دستی لیزر جوش ماشین Multifunctional فیبر لیزر جوشگر برای فلز فولاد ضد زنگ آلومینیوم
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| طول موج: | 1070 نانومتر |
| قدرت لیزر: | 1000 وات |
دستگاه جوش لیزری دستی با هوا خنک 1500 وات برند GW با طول موج 1070±10 نانومتر و 1 سال گارانتی
| توان خروجی: | 1500 وات |
|---|---|
| ابعاد: | 650x300x570mm |
| عرض پالس: | <5 نانومتر |
دستگاه جوش لیزری دستی خنک کننده هوا 35 کیلوگرم 3 در 1 کوچک برای جوش فلز
| کلید واژه ها: | لیزر دستگاه جوش |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | جوشکاری فلزات |
| عملکرد 3 در 1: | جوشکاری، تمیز کردن و برش |
دستگاه علامت گذاری لیزری میز کار بزرگ 30 واتی برای فلزات
| قدرت: | 30 وات 50 وات 100 وات (اختیاری) |
|---|---|
| منطقه کار: | 150*150 میلی متر (اختیاری) |
| سرعت علامت گذاری: | <7000mm/s |


