همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ portable handheld laser marking machine ] همخوانی داشتن 60 محصولات.
دستی برای نشانگر لیزری کوتاه فیبر رنگی دستی 20W 7000mm / s سرعت AC220V / 50HZ
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزری رنگی فیبر قابل حمل 20W قابل حمل |
|---|---|
| قدرت: | 20W / 30W / 50W |
| سرعت علامت گذاری: | 000 7000 میلی متر در ثانیه |
دستگاه حکاکی لیزری فلزی قابل حمل 1064nm آلومینیوم
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر فلزی قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110x110mm |
3 در 1 لیزری دستی لیزری لیزری 1000W لیزر جوش و تمیز کردن ماشین لیزر ضد زنگ
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| طول موج: | 1070 نانومتر |
| قدرت لیزر: | 1000 وات |
قابل حمل فیبر لیزری علامت گذاری ماشین 110 * 110mm منطقه کار
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر قابل حمل قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر خنک کننده هوا 1064nm برای صفحه مدار مدارهای مجتمع فلزات
| نام محصول: | نشانگر لیزر فیبر دستی دستی جدید برای مدارهای مدار مجتمع فلزات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110x110mm |
دستگاه جوشکاری لیزر قابل حمل 1500W 2000W ماشین جوشکاری لیزر فیبر دستی برای جوشکاری فلز
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
دستگاه جوشکاری لیزری چند منظوره قابل حمل 3 در 1 جوشکاری / تمیز کننده / برش دهنده لیزر
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
دستگاه مارک حکاکی فلز لیزری آلومینیوم 20 وات 1 سال ضمانت
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100 میلی متر |
ماشین تمیز کردن لیزر فیبر دستی با طول فیبر 3 متری برای صنایع صنعتی
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
دستگاه تمیز کردن لیزر با وزن 80 کیلوگرم با لیزر فیبر فیبر با حداکثر انرژی پالس 1mJ
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |


