همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ portable handheld laser marking machine ] همخوانی داشتن 60 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر قابل حمل 20 وات برای آلومینیوم برنجی از جنس استنلس استیل
| اندازه نقطه در کانون توجه است: | 0.15 میلی متر |
|---|---|
| دامنه علامت گذاری: | 110x110 ~ 300x300 |
| سرعت نشانگر: | ≤15000 میلی متر در ثانیه |
ماشین نقاش لیزری فیبر قابل حمل برای کدگذاری فلز فلز کوچک فلزی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
1500 ولت 2000 ولت لیزر دستی قابل حمل جوش دهنده دستگاه جوش قیمت برای فلز فولاد ضد زنگ آلومینیوم
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
علامت گذاری ماشین لیزری فلز دستی برای فلز، قدرت 20W / 30W لیزری
| نام محصول: | دستگاه لیزر لیزر مارک دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100mm |
دستگاه خنک کننده با لیزر فلزی دستی 20W ، سیستم خنک کننده هوا با طول موج 1064nm
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100 میلی متر |
دستگاه لیزر فیبر لیزری 30 وات با دقت بالا برای برنج
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه خنک کننده با لیزر فیبر آلومینیوم سیستم خنک کننده هوا با طول موج 20 وات 1064 نانومتر
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100 میلی متر |
لپ تاپ مجهز به لپ تاپ مجهز به لپ تاپ مجهز به لپ تاپ
| نام محصول: | دستگاه لیزر لیزر مارک دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100mm |
قابل حمل دستگاه لیزر فیبر لیزری علامت گذاری با 20W / 30W
| نام محصول: | دستگاه لیزر لیزر مارک دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100mm |
50W حکاکی عمیق حکاکی لیزری فیبر 3D فولاد حکاکی Mopa Color Metal Metal
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |


