همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ stainless steel portable laser welding machine ] همخوانی داشتن 109 محصولات.
جوشکاری 10 میلی ثانیه دستگاه جوشکاری مینی لکه جوش قابل حمل 60 وات 100 وات
| نام محصول: | جوشکاری نقطه ای YAG 60W 100W با اندازه کوچک قابل محافظت |
|---|---|
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
1000w 3000w ماشین تمیز کننده لیزر فیبر قابل حمل
| قدرت: | 3000 وات، 1000 وات، 2000 وات |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم، فلز |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
طلا و نقره جواهرات مینی نقطه لیزر جوشکاری ماشین جوشکاری میکرو برای تعمیر حلقه ساعت
| کلمات کلیدی: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 تا 10 میلیثانیه |
دستگاه تمیز کننده زنگ زدگی دستگاه لیزر فیبر 100 وات فولاد ضد زنگ
| نوع لیزری: | دستگاه شستشوی لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W/200W |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه تمیز کردن لیزر مستمر 1500W 2000W 3000W برای حذف زنگ / رنگ
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W/1500W/2000w |
| روش خنک کننده: | خنک کننده آب |
ماشین تمیز کردن لیزر 1000 وات لیزر فیبر لیزر فرمت بزرگ برای تمیز کردن روغن بر روی فلز
| قدرت: | 1000 وات، 1500 وات، 2000 وات |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم، فلز |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
1000 ولت 1500 ولت دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر فرمت بزرگ لیزر پاک کننده فلز و پاک کننده
| قدرت: | 1000 وات، 1500 وات، 2000 وات |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم، فلز |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
ماشین تمیز کننده لیزر فیبر حرفه ای فرمت بزرگ ماشین لیزر سرعت بالا فلز
| قدرت: | 1000 وات، 1500 وات، 2000 وات |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم، فلز |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
ماشین تمیز کردن لیزر 1000w 1500w 2000w CW Fiber Laser Rust Removal Machine برای تمیز کردن فلز
| قدرت: | 1000 وات، 1500 وات، 2000 وات |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم، فلز |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
تمیز کردن برش جوشکاری جوشکاری لیزری فیبر 1080 نانومتری 3 در 1
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| وزن (کیلوگرم): | 160 |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر 1080 نانومتری |


