همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ ezcad software fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 95 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر قابل حمل 20 وات برای آلومینیوم برنجی از جنس استنلس استیل
| اندازه نقطه در کانون توجه است: | 0.15 میلی متر |
|---|---|
| دامنه علامت گذاری: | 110x110 ~ 300x300 |
| سرعت نشانگر: | ≤15000 میلی متر در ثانیه |
تراشه های مدار مجتمع دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر با Raycus
| نام محصول: | چاپگر لیزر فیبر الیزر با رایکوس برای پلاک |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w ، 70w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
20W 30W آلومینیوم علامت گذاری عمیق فیبر لیزری علامت گذاری ماشین با علامت دقت
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
20W 30W Fiber Laser Marker 3D فیبر لیزری علامت گذاری ماشین برای علامت گذاری قالب
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
لیزر فیبر لیزری قابل حمل فیبر نوری 20W EZCAD نرم افزار کنترل برای فلزات
| نرم افزار:: | مارک لیزری |
|---|---|
| وضعیت:: | جدید |
| CNC یا نه:: | بله |
ماشین علامت گذاری لیزر فیبر فلزی با منبع لیزر فیبر Maxphotonics
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
20W 30W نوع دستگاه فیبر لیزری علامت گذاری برای مارک فلز
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
ماشین علامت گذاری لیزر فیبر 50W برای حکاکی عمیق مس برنجی فولاد کربن
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
1 میلی متر طلا و نقره برش فیبر لیزر علامت گذاری ماشین 50W برای جواهرات عمیق حکاکی
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
20 وات فیبر لیزری علامت گذاری ماشین 20KHz-80KHz با حالت خنک کننده هوا
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |


