همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ ezcad software fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 95 محصولات.
علامت گذاری ماشین لیزری فیبر 30W 50W برای ورق فلزی / علامت آلومینیوم / نقره ای
| نام محصول: | نوع دسکتاپ فلزی حکاکی فیبر لیزری علامت گذاری ماشین با لیزر MAX برای ورق فلزی، آلومینیوم، مارک نقره ا |
|---|---|
| قدرت: | 30W 50W |
| منطقه کاری: | 100 * 100mm / 150 * 150mm (اختیاری) |
برچسب برچسب سگ برچسب 20W 30W قابل حمل لیزر علامت گذاری ماشین با مواد فلزی و پلاستیک
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
علامت گذاری ماشین لیزر فیبر صنعتی علامت گذاری با سرعت بالا با منبع Maxphotonics
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزری فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
50W حکاکی عمیق حکاکی لیزری فیبر 3D فولاد حکاکی Mopa Color Metal Metal
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
حکاکی عمیق 0.4 میلی متر عمق 50W فیبر لیزر علامت گذاری ماشین نگهداری آسان
| نام محصول: | دستگاه مارک گذاری لیزر فیبر حکاکی عمیق |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر لیزری 30W برای حکاکی فلزات عمیق
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
20W دستگاه لیزر علامت گذاری 0.01mm دقت کار برای چراغ های LED
| نرم افزار:: | مارک لیزری |
|---|---|
| نوع لیزر:: | لیزر فیبر |
| صدور گواهینامه:: | م. |
ماشین های حکاکی لیزری قابل حمل فلزی ساخته شده در چین
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر لیزری برای علامت گذاری فلز و پلاستیک
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر 20 واتی برای جواهرات طلا
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر فیبر محصور |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 100 * 100 میلی متر |
| نام تجاری منبع لیزر: | JPT، MAX یا Raycus |


