همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ ezcad software fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 95 محصولات.
دستگاه حکاکی با لیزر دستگاه خنک کننده هوا 2 سال ضمانت
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر MINI نوع رومیزی محصور شده برای مارک های صنعتی 20W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری حکاکی فلز با لیزر فیبر لیزری 1064nm
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر MINI نوع رومیزی محصور شده برای مارک های صنعتی 20W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
لرزشگیر لیزری قابل حمل لرزش دقیق قرمز لامپ را به طور کامل مهر و موم شده ساختار
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
سیستم کنترل کامپیوتری دستگاه حکاکی لیزری دسکتاپ 2 سال گارانتی با CE / ISO
| نام پروتکل: | 2 ساله دستگاه علامت گذاری فیبر لیزری با CE و ISO را تضمین می کند |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W |
| گواهی: | CE, ISO |
سوئیچ چراغ قوه دقیق لیزر فیبر قابل حمل ساختار کاملاً مهر و موم شده
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه لیزر فیبر 50 وات برای پلاستیک فلزی بخش پزشکی و برچسب بسته بندی مواد غذایی
| نام محصول: | دستگاه لیزر فیبر 50 وات برای پلاستیک فلزی بخش پزشکی و برچسب بسته بندی مواد غذایی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
نشانگر لیزری فیبر خودکار با کارایی بالا
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر خودکار با کارایی بالا |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه اچ لیزر 355 نانومتری
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر 3W UV |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه لیزر فیبر محدود به طور کامل محکم از استاندارد اتحادیه اروپا
| نام محصول: | دستگاه لیزر فیبر محدود به طور کامل محکم از استاندارد اتحادیه اروپا |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی لیزری انگشتر جواهر 20 واتی هوا خنک کننده با روتاری
| میانگین توان خروجی: | 20 وات |
|---|---|
| محدوده تنظیم قدرت: | 30 تا 100 درصد |
| نام تجاری منبع لیزر: | حداکثر |


