همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ ezcad software fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 95 محصولات.
دستگاه علامت گذاری الیاف گوش حیوانات 100KHz نشانگر لیزری جواهرات
| قدرت لیزر: | 20،30،50W |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
دستگاه علامت گذاری لیزری CO2 برای چوب و مواد غیر فلزی
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزری رنگی حکاکی لیزری رنگی 3D 1064nm
| مدل: | 20w ، 30w ، 50w ، 70w |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| تکرار دقیق: | ± 0.003 میلی متر |
ماشین برش لیزری فیبر لوله 1000w 3000w فلز سرعت 1-60m/min
| درخواست: | برش لیزری |
|---|---|
| منطقه برش: | 1500*3000 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
کابینت سفید 20W 30W 50W ماشین حکاکی لیزری فیبر
| قدرت لیزر: | 20،30،50W |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
نقره حلقه جواهر لیزر حکاکی ماشین علامت گذاری عمیق PC سیستم کنترل
| نام محصول: | دستگاه لیزر فیبر لیزری قیمت 2W با قیمت مناسب برای مارک نقره ای جواهرات انگشتر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
سیستم های لرزاننده لنزهای قابل حمل فیبر لیزری با 20w 30w
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری فیبر لیزری هوشمند 20W نوع چمدان تک فاز
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر هوشمند 20W 30W برای جواهرات |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه مارک حکاکی فلز با لیزر فیبری با دقت بالا گواهینامه 30w 50w CE
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه مارک حکاکی فلز با لیزر فیبری با دقت بالا گواهینامه 30w 50w CE
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |


