همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ ezcad software fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 95 محصولات.
3w 5w دستگاه علامت گذاری UV قابل حمل برای جواهرات قطعات الکترونیکی چوب پلاستیک
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 50 کیلوگرم |
مینی دسکتاپ 20W 30W 50W CO2 لیزر حکاکی علامت گذاری ماشین برای چوب چرم مواد غیر فلزی
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |
50w فیبر لیزر عمیق ماشین حکاکی raycus لیزر مارک تجهیزات
| مورد: | ماهن حکاکی عمیق |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W 30W 50W 60W 100W |
| دقت کار: | 0.001 میلی متر |
دستگاه حکاکی با لیزر 1064nm 50W فلزی خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر MINI نوع رومیزی محصور شده برای مارک های صنعتی 20W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه حکاکی لیزری سه بعدی MINI 20W برای علامت گذاری حکاکی جواهرات
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر فیبر MINI |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 100 * 100 میلی متر |
| نام تجاری منبع لیزر: | JPT، MAX یا Raycus |
دستگاه علامت گذاری به طور کامل محافظت از استاندارد اتحادیه اروپا برای برنامه های مختلف
| نام محصول: | ماشین علامت گذاری کاملا محافظت شده |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر لیزری 20 وات دستی که دارای علامت گذاری فیبر با Jpt Mopa است
| نام محصول: | چاپگر لیزر فیبر الیزر با رایکوس برای پلاک |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 10W 20W 30W 50W |
| مواد کاربردی: | فلزی و بیشتر غیر فلزی |
دستگاه حکاکی لیزری MINI 20 واتی با منبع لیزر Raycus JPT
| کلمه کلیدی: | دستگاه حکاکی لیزری |
|---|---|
| منبع لیزر: | Raycus، JPT، Max یا دیگران |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه حکاکی لیزری قابل حمل 1 میلی متری برای جواهرات فلزی از جنس استنلس استیل
| کلمه کلیدی: | نشانگر لیزری مینی فیبر قابل حمل |
|---|---|
| منبع لیزر: | Raycus، JPT، Max یا دیگران |
| منطقه حکاکی: | 110*110 میلی متر |
حلقه جواهرات 20w 30w دستگاه حکاکی لیزری کوچک با روتاری
| مدل ماشین: | حلقه های حکاکی جواهرات با چرخش |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus |
| عمر ماژول لیزر: | 100000 ساعت |


