همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser cleaning machine 100w ] همخوانی داشتن 73 محصولات.
ماشین پاکسازی لیزر فیبر چمدان پاکسازی اکسید رنگ روغن زنگ برای قطعات خودرو صنعت هوافضا
| قدرت: | 200 وات، 100 وات |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| گارانتی قطعات اصلی: | دو سال |
دستگاه لیزر تمیز کننده زنگ زدگی صنعتی 100w 200w روش خنک کننده هوا
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر حذف زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالس حداکثر 100W/200w300W/500W |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه تمیز کننده لیزر پالس 50 واتی 100 واتی نوع کوله پشتی برای قالب دیوار چوبی
| پاک کننده لیزر: | پاک کننده لیزری دستی کوله پشتی 50 واتی 100 واتی |
|---|---|
| نوع توان لیزری: | لیزر پالسی 50 وات 100 وات |
| نوع خنک کننده: | هوا خنک کننده |
ماشین تمیز کننده لیزری دستی فیبر پالس 100 وات
| مواد قابل اجرا: | آلومینیوم، فلز |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات، 200 وات، 300 وات |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر فلزی قابل حمل 100W زنگ زدایی با راندمان بالا
| نام محصول: | دستگاه پاک کننده لیزر فیبر فلزی 100 Rust با کارایی بالا زنگ زدایی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
Q - فیش لیزر فیبر لیزری ماشین 200w سفارشی حالت پرتو لیزری
| نام محصول: | دستگاه تمیزکننده فیبر لیزری فیبر کشی Q-switched 200W برای تمیز کردن زنگ |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 200W |
| منبع: | لیزر فیبر |
ماشین تمیز کننده لیزری قابل حمل 100 ولت 50 ولت برای حذف رنگ زنگ فلزی تک فاز AC 220V
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر تمیز کننده قابل حمل برای زنگ زدگی 100w 50w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده زنگ زدگی |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه شستشوی لیزری دستی چرخ دستی قیمت مناسب برای از بین بردن زنگ فلز
| نوع لیزر: | قیمت دستگاه شستشوی لیزری دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر MOPA 200w/100w |
| قدرت موجود: | 100 وات 200 وات 300 وات |
دستگاه تمیز کننده لیزری دستی 200w 100w برای ضد زنگ زدن فلزات
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده فلزات |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100 وات/200 وات |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
چمدان بسته بندی شده 2mJ دستگاه تمیز کردن لیزر فلز لیزر زنگ زدایی فلز
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |


