همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser cleaning machine 100w ] همخوانی داشتن 73 محصولات.
100W پالس فیبر لیزر تمیز کننده فلزی 6000mm / s سرعت اجباری سیستم خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه حذف زنگ لیزری 100 وات برای تمیز کردن صنعتی
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
دستگاه حذف زنگ لیزری دستی 100w با منبع لیزر JPT
| نوع لیزر: | دستگاه تمیز کننده لیزری دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات |
| دمای کاری: | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
لیزر با کارایی بالا 100 وات برای صنعت خودرو / کشتی
| نام محصول: | پاک کننده لیزری فیبر با کارایی بالا 100 وات برای صنعت خودرو و کشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
پاک کننده فلز لیزری قابل حمل 100 وات با خنک کننده هوا برای فولاد ضد زنگ
| قدرت: | 200 وات، 100 وات، 300 وات |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | آلومینیوم، فلز |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر لیزر Raycus IPG 100W با سرعت بالا 6000mm / s
| نام محصول: | دستگاه پاک کننده زنگ زدگی لیزر فیبر Raycus IPG100W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
بدون تجهیزات تمیز کردن لیزر لرزش ، دستگاه لیزر زنگ زدایی برای قالب
| نام تجاری:: | ریزلر |
|---|---|
| محل مبدا:: | شنژن ، چین (سرزمین اصلی) |
| قدرت لیزر:: | 100W |
دستگاه زنگ زدگی لیزری 200 وات 100 وات 50 وات پاک کننده سنگ فلزی رنگ روغن
| نوع لیزر: | دستگاه شستشوی لیزری قابل حمل 200 وات |
|---|---|
| طول کابل فیبر: | 3-5 M |
| انرژی پالس: | 1.5 میلی ژول |
پاک کننده لیزری دستی 50 وات 100 وات ضد زنگ کوله پشتی قابل حمل
| نام ماشین: | دستگاه زنگ زدای لیزری پالس |
|---|---|
| عملکرد اصلی: | تمیز کردن زنگ زدگی با لیزر |
| روش خنک کننده: | پرتو تمیز کننده لیزر 650 میلی متر |
دستگاه حذف اکسید لیزر لیزر قابل حمل 100 وات 1064nm لیزر قابل حمل
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |


