همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser cleaning machine 100w ] همخوانی داشتن 73 محصولات.
ریموت کنترل ماشین فلزی تمیز کننده لیزر دو محوره 1064 نانومتری
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده فلز |
|---|---|
| طول کابل فیبر: | 3-5 M |
| قدرت لیزر: | 100W/200W |
دستگاه پاکسازی پالس لیزر فیبر 100W / 200W قابل حمل ابزار حذف زنگ چند سطح برای فلز
| قدرت: | 100 وات، 200 وات |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| ضمانت اجزای اصلی: | دو سال |
منبع خنک کننده با لیزر 100W دستگاه لیزر فیبر 1064 نانومتری برای زمینه قالب
| نام محصول: | پاک کننده لیزری فیبر با کارایی بالا 100 وات برای صنعت خودرو و کشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
دستگاه تمیز کردن لیزر ارتعاشی، دستگاه 100W لیزر زنگ زنگ برای قالب
| نام تجاری:: | ریزلر |
|---|---|
| محل مبدا:: | شنژن ، چین (سرزمین اصلی) |
| قدرت لیزر:: | 100W |
دستگاه تمیز کردن لیزر با خنک کننده 220V تک فاز 220W با مجوز CE
| نام تجاری:: | ریزلر |
|---|---|
| محل مبدا:: | شنژن ، چین (سرزمین اصلی) |
| قدرت لیزر:: | 100W |
پاک کننده لیزری پالس پالس با دقت بالا رنگ روغن زدود زنگ فلز
| قدرت: | 200 وات، 100 وات |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | 538*411*685mm |
| نام تجاری منبع لیزر: | RAYCUS |
نشانگر لیزری فیبر 50w 100w 1.5mj حکاکی عمیق هوا خنک کننده برای جواهرات فلزی پلاک
| کاربرد: | علامت گذاری لیزری |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| منطقه علامت گذاری: | 175mm*175mm |
فیبر نوری لیزری عمیق لیزری نازک کوتاه نوری قدرت بالا
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100W |
| طول موج: | 1064nm |
دستگاه علامت گذاری لیزری میز کار بزرگ 30 واتی برای فلزات
| قدرت: | 30 وات 50 وات 100 وات (اختیاری) |
|---|---|
| منطقه کار: | 150*150 میلی متر (اختیاری) |
| سرعت علامت گذاری: | <7000mm/s |
دستگاه علامت گذاری لیزر حکاکی لیزری هوا خنک کننده 40w برای شیشه فلزی
| قدرت لیزر: | 20W-100W |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
| منبع تغذیه: | 220 ولت |


