همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser cleaning machine 100w ] همخوانی داشتن 73 محصولات.
ماشین تمیز کردن لیزری فیبر چمدان 100W 200W برای صنعت ساخت و ساز صنایع کشاورزی
| قدرت: | 100 وات، 200 وات |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| ضمانت اجزای اصلی: | دو سال |
دستگاه تمیز کننده زنگ زدگی دستگاه لیزر فیبر 100 وات فولاد ضد زنگ
| نوع لیزری: | دستگاه شستشوی لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W/200W |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه تمیز کننده لیزر فیبر پالس 1.5J 200W برای از بین بردن زنگ زدگی رنگ
| نوع لیزر: | دستگاه شستشوی لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W/200W |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
ماشین تمیز کردن لیزر فیبر دستی با طول فیبر 3 متری برای صنایع صنعتی
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
ماشین تمیز کردن لیزر فیبر 150W ≤5٪ عدم ثبات قدرت خروجی برای تمیز کردن دقیق
| نام محصول: | دستگاه ليزری قابل حمل 50W ماشین تمیز کردن لیزر کمد پشتی برای رنگ لوله روغن |
|---|---|
| نرخ تکرار پالس (کیلوهرتز): | 20-400، 20-2000 |
| محدوده تنظیم توان (%): | 10-100 |
دستگاه تمیز کردن لیزر با وزن 80 کیلوگرم با لیزر فیبر فیبر با حداکثر انرژی پالس 1mJ
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
چمدان 100W JPT دستگاه لیزر قابل حمل تمیز کردن وزن 28 کیلوگرم
| نوع لیزر: | دستگاه تمیز کردن لیزری قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات JPT |
| دمای کاری: | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
دستگاه پاک کننده لیزر کوله پشتی هوا خنک کننده قابل حمل برای فروش 50w 100w
| نوع لیزر: | فروش دستگاه شستشو با لیزر |
|---|---|
| ویژگی ماشین: | قابل حمل |
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالس |
100W صنعتی لیزر تمیز کردن ماشین لیزر دستی زنگ زدایی
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |
ماشین تمیز کننده لیزری قابل حمل 100W / 200W پاک کننده لیزر ضد زنگ
| قدرت: | 100 وات، 200 وات |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| ضمانت اجزای اصلی: | دو سال |


