همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
ماشین لیزری قابل حمل Fiber Laser Marking System 220v
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری دستی لیزری دستی اسکن شده متحرک برای جواهرات طلا
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستی برای نشانگر لیزری کوتاه فیبر رنگی دستی 20W 7000mm / s سرعت AC220V / 50HZ
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزری رنگی فیبر قابل حمل 20W قابل حمل |
|---|---|
| قدرت: | 20W / 30W / 50W |
| سرعت علامت گذاری: | 000 7000 میلی متر در ثانیه |
دسکتاپ 30W 3D لیزری علامت گذاری ماشین 1064nm با سرعت بالا گالو اسکن
| نام محصول: | دستگاه مارک گذاری لیزر فیبر رومیزی 30w 50w 100w 100w روی مارک فلزی |
|---|---|
| قدرت: | 30W 50W 100W |
| منطقه کاری: | 100 * 100 میلی متر |
سبک علامت گذاری لیزر ماورا بنفش 0.1mJ سبک برای چوب های پلاستیکی PVC پلاستیکی
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر 3W UV |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
0.01 میلی متر دقت علامت گذاری UV لیزر برای پلاستیک سفید کریستال شیشه
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر UV 5W |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه علامت گذاری لیزر فولاد ضد زنگ UV EZCAD قابل حمل برای فلز
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر UV 5W |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه علامت گذاری لیزر مینی فلز با رایانه برای جواهرات طلا
| مدل: | دستگاه حکاکی لیزری برای جواهرات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W / 30W / 50W / 100W |
| مواد قابل استفاده: | پلاستیک فلزی |
دستگاه علامت گذاری لیزری پرنده Raycus منبت کاری لیزر برای نقره طلای فلز
| قدرت: | 20W / 30W / 50W |
|---|---|
| مارک منبع لیزر: | ریکوس |
| کاربرد: | مارک لیزری |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر قابل حمل 20 واتی دستگاه علامت گذاری لیزری از جنس استنلس استیل
| کلید واژه ها: | دستگاه حکاکی لیزری فیبر 20w |
|---|---|
| میانگین توان خروجی: | 20 وات |
| برند لیزر: | حداکثر |


