همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
1500w/2000w دستگاه جوش لیزر فیبر دستی برای کارهای جوش کوچک و ظریف
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
دستگاه علامت گذاری لیزری میز کار بزرگ 30 واتی برای فلزات
| قدرت: | 30 وات 50 وات 100 وات (اختیاری) |
|---|---|
| منطقه کار: | 150*150 میلی متر (اختیاری) |
| سرعت علامت گذاری: | <7000mm/s |
ماشین برش لیزری فیبر صنعتی CNC برای فلز ورق آلومینیوم فولاد
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| سرعت برش: | 120 متر در دقیقه |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
Collimating focal length F50mm ماشین جوش لیزری فیبر دستی برای جوش سریع
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |
ماشین تمیز کردن لیزر فیبر 150W ≤5٪ عدم ثبات قدرت خروجی برای تمیز کردن دقیق
| نام محصول: | دستگاه ليزری قابل حمل 50W ماشین تمیز کردن لیزر کمد پشتی برای رنگ لوله روغن |
|---|---|
| نرخ تکرار پالس (کیلوهرتز): | 20-400، 20-2000 |
| محدوده تنظیم توان (%): | 10-100 |
دستگاه علامت گذاری لیزری Co2 80KHz با گالوانومتر با سرعت بالا
| کاربرد: | مارک لیزری |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 30 وات / 60 وات |
| منطقه مارکینگ: | 110 میلی متر * 110 میلی متر یا دیگران |
لیوان لیوان شیشه ای بطری UV مارک گذاری دستگاه 3W 5W 8W 10W خنک کننده آب با دقت 0.003 میلی متر
| نام محصول: | لیزر UV با علامت گذاری ماشین سفید برای بطری لیوان شیشه ای 3W 5W 8W 10W |
|---|---|
| نام تجاری: | Riselaser |
| نوع لیزر: | اشعه ماوراء بنفش |
دستگاه علامت گذاری لیزری حکاکی کننده لیزر فیبر رومیزی Split Design Desktop
| دقت را تکرار کنید: | ± 0.002 میلی متر |
|---|---|
| شخصیت حداقل: | 0.15 میلی متر |
| اندازه نقطه در کانون توجه است: | 0.15 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزری آلومینیومی حکاکی لیزری فیبر فلزی سه بعدی قابل حمل
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزری CO2 برای چوب و مواد غیر فلزی
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |


