همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
کابینت سفید 20W 30W 50W ماشین حکاکی لیزری فیبر
| قدرت لیزر: | 20،30،50W |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
دستگاه علامت گذاری لیزر UV چند منظوره برای تکنولوژی لیزر فیبر لیزر قابل حمل و دقیق
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
ماشین نقاش لیزری فیبر قابل حمل برای کدگذاری فلز فلز کوچک فلزی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه علامت گذاری لیزر حکاکی لیزری هوا خنک کننده 40w برای شیشه فلزی
| قدرت لیزر: | 20W-100W |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
| منبع تغذیه: | 220 ولت |
دستگاه علامت گذاری لیزری چند منظره ی رنگ Mopa 20w 30w پرینتر لیزری کوچک
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
70*70 میلی متر/100*100 میلی متر 0.01 میلی متر ماشین لیزر قابل حمل برای نشان دادن صفحه شماره خودرو ماشین حکاکی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه برش لیزر فیبر فلزی ضد بازتاب 20w نشانگر بطری حیوان خانگی
| تولید - محصول: | نشانگر بطری های حیوانات خانگی با کیفیت بالا |
|---|---|
| مارک مواد: | تمام فلز |
| میز کار: | 3D / 2D |
حکاکی لیزری رومیزی دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر 20W بدون گرد و غبار
| حداقل عرض خط: | 0.02 میلی متر |
|---|---|
| حداقل نویسه ها: | 0.15 میلی متر |
| دقت تکرارپذیری: | 00 0.002 میلی متر |
دستگاه های مارک لیزر جعبه انرژی فوکوس خودکار 10000mm/S برای حلقه جواهر
| منطقه علامت گذاری: | 100 * 100 میلی متر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر: | حداکثر |
| امکانات: | عملکرد فوکوس خودکار |
دستگاه حکاکی با لیزر دستگاه خنک کننده هوا 2 سال ضمانت
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر MINI نوع رومیزی محصور شده برای مارک های صنعتی 20W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |


