همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزری جواهرات 220 ولت 50 هرتز با عملکرد فوکوس خودکار
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزری برای جواهرات |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | نرم افزار JCZ |
| دمای کار: | 0-40 ℃ |
دستگاه مارک لیزری RL-P دستگاه مارک پرینتر لیزری 20 واتی
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر 20 وات |
|---|---|
| کاربرد: | دستگاه مارک پرینتر لیزری |
| منطقه علامت گذاری: | 100 ~ 150 میلی متر (محدوده اختیاری) |
ماشین تمیز کردن لیزر فیبر دستی با طول فیبر 3 متری برای صنایع صنعتی
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
دستگاه علامت گذاری لیزر UV برای چرم پارچه ای شیشه ای پلاستیکی با کیفیت پرتو نور مناسب
| نام محصول: | 3W 5W 10W دستگاه علامت گذاری لیزر UV نوری |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر UV |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
دستگاه با علامت گذاری لیزر 5W CNC با خنک کننده آب 50 ~ 60 هرتز برای مهرهای پلاستیکی امنیتی
| نام محصول: | دستگاه مارک گذاری لیزر 5W UV UV برای نشانه های پلاستیکی امنیتی |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| حالت خنک کننده: | آب خنک کننده |
800W 200kHz 7000mm / s دستگاه لیزر UV با صفحه کلید
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر 3W UV |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
دستگاه نشانگر لیزری فیبر 1064nm 20 وات برای چاپ تاریخ تولید
| کلید واژه ها: | پرینتر لیزری |
|---|---|
| منبع لیزر: | دستگاه لیزر فیبر 20 وات |
| کیفیت تیر M22: | ≤1.4 |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر 20w
| طول موج: | 1064nm |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 100 * 100 میلی متر (قابل تنظیم) |
دستگاه علامت گذاری لیزری رومیزی 60KHz 1064nm 20w
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزری فیبر صنعتی |
|---|---|
| قدرت: | 20W / 30W / 50W |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر 1064nm UV 3w 5w ISO Ce
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 50 کیلوگرم |


