همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
دستگاه تمیز کردن لیزر MOPA PULSE
| نوع لیزری: | لیزر فیبر پالس MOPA |
|---|---|
| نام ماشین: | دستگاه تمیزکاری لیزر پالس MOPA |
| توان متوسط: | ≥120w |
دستگاه جوش مینی نقطه ای قابل حمل لیزر 60 وات 10 جی برای باتری جواهرات
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، Western Union |
کوله پشتی لیزر زدودن دستگاه 50W لیزر تمیز کردن تجهیزات بدون آلودگی
| نام محصول: | 50W ماشین تمیز کردن لیزر کوله پشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
1500 ولت 2000 ولت لیزر دستی قابل حمل جوش دهنده دستگاه جوش قیمت برای فلز فولاد ضد زنگ آلومینیوم
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |


