همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
دستگاه حکاکی لیزری قابل حمل نشانگر فیبر رومیزی مینی 20 واتی
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| نام تجاری سیستم کنترل: | بکهوف |
طراحی فشرده فایبرگلاس فایبر گلاس با عمر حکاکی غیر فلزی
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20، 30 و 50 وات |
| طول موج: | 1064nm |
Q - فیبر لیزر منبع Maxphotonics 200W برای صنعت تمیز کردن فلز
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 200W |
| طول موج: | 1064nm |
منبع لیزری فیبر موپا
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر موپا |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20,30,50,70,100,120W |
| طول موج: | 1064 نانومتر |
ماژول لیزری فرکانس متقارن 1-2000 کیلوهرتز، منبع لیزر MOPA 70W برای فیبر نوری
| نام محصول: | منبع نور فیبر MOPA |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 70w |
| طول موج: | 1064nm |
نشانگر لیزری مینی فیبر قابل حمل 20 واتی برای حکاکی حلقه فولادی ضد زنگ
| کلمه کلیدی: | نشانگر لیزری مینی فیبر قابل حمل |
|---|---|
| منبع لیزر: | Raycus، JPT، Max یا دیگران |
| منطقه حکاکی: | 110*110 میلی متر |
F50mm Collimating Focal Length Handheld Laser Welding Machine با قدرت نامی 1500w/2000w
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
ماکزوپونیک فیبر لیزر ماژول 20w / 30w برای مواد غیر متالیکی
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20،30 50w |
| طول موج: | 1064nm |
منبع تغذیه لیزری فیبر 120W MOPA با انرژی بالا، جوش دقیق / تلفن همراه اچینگ
| نام محصول: | منبع نور فیبر MOPA |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 120W |
| طول موج: | 1064nm |
20W 30W CO2 علامت گذاری ماشین سیستم علامت گذاری خط پرواز برای بطری پلاستیکی
| کاربرد: | مارک لیزری |
|---|---|
| دقت کار: | 0.015 میلی متر |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |


