همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
اسکنر لیزری دیافراگم 10mm، دستگاه برش لیزری ماشین آلات، اسکنر گالوانومتری
| نام محصول: | 1064nm گالو اسکنر |
|---|---|
| نوع لیزر: | 1064nm |
| کاربرد: | فیبر لیزر مارک ماشین |
دستگاه حکاکی فلز لیزر فیبر طلای 1064 نانومتری استاندارد آلمان
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر MINI نوع رومیزی محصور شده برای مارک های صنعتی 20W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W-100W |
| بسته بندی: | جعبه چوبی |
حکاکی لیزری فیبر رومیزی 20 واتی 30 واتی با صفحه نمایش لمسی رایانه شخصی
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر مینی |
|---|---|
| زندگی طراحی: | حدود 100000 ساعت کاری (عمر غیر خدماتی) |
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus |
دستگاه علامت گذاری به طور کامل محافظت از استاندارد اتحادیه اروپا برای برنامه های مختلف
| نام محصول: | ماشین علامت گذاری کاملا محافظت شده |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی از فولاد ضد زنگ 1064nm نشانگر لیزری فیبر 50w
| نام محصول: | دستگاه فروش لیزر حکاکی لیزر فیبر 50w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (و دیگران) |
1064nm نوع قطعه جواهرات 30w حکاکی لیزری فیبر
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
ساختار فشرده منبع ماژول فیبر لیزری فلزی / لیبل
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20،30 50w |
| طول موج: | 1064nm |
دستگاه برش لیزری دقیق / صفحه / لوله لوله برش 1000 وات USA Lasermech
| شماره مدل: | RL-PT3015-1000 |
|---|---|
| نام: | دستگاه برش لیزر فیبر |
| وضعیت: | جدید |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000 وات با سر جوش فیدر سیم اتوماتیک WXS
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| لیزر: | 1000w Raycus/Max |
| منبع تغذیه: | 220V ± 10٪/50Hz/380V ± 10٪/50Hz |
دستگاه حذف زنگ زدگی لیزر فیبر 1000 وات از تمیز کردن لیزر Riselaser
| نام محصول: | دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W / 200w / 500w / 1000w |
| نام تجاری: | Riselaser |


