همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
لرزشگیر لیزری قابل حمل لرزش دقیق قرمز لامپ را به طور کامل مهر و موم شده ساختار
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه لیزر لیزری با دقت بالا دستگاه علامت گذاری دستگاه هوا خنک کننده طول عمر طولانی
| نام محصول: | دستگاه لیزر فیبر با دقت بالا برای فروش با قیمت کارخانه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 30W |
| منبع تغذیه: | 220V |
سوئیچ چراغ قوه دقیق لیزر فیبر قابل حمل ساختار کاملاً مهر و موم شده
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه جدید حکاکی لیزر فیبر نوری 220v
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
ماشین آلات علامت گذاری لیزر 30 وات، دستگاه حکاکی لیزر خنک کننده هوا برای فلز
| نام محصول: | ماشین علامت گذاری لیزر فیبر جدید برای 30W با کیفیت خوب |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
30w دستگاه حکاکی با لیزر فیبر با عمق 0.4 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
قطعات اتومبیل حکاکی لیزر فیبر نوری 20W 0.001 میلی متر دقت
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری پلاستیکی لیزری نوری خنک کننده 110 * 110mm منطقه کار
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه لیزر فیبر 50 وات برای پلاستیک فلزی بخش پزشکی و برچسب بسته بندی مواد غذایی
| نام محصول: | دستگاه لیزر فیبر 50 وات برای پلاستیک فلزی بخش پزشکی و برچسب بسته بندی مواد غذایی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
نشانگر لیزری فیبر خودکار با کارایی بالا
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر خودکار با کارایی بالا |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |


