همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
مینی دسکتاپ 20W 30W 50W CO2 لیزر حکاکی علامت گذاری ماشین برای چوب چرم مواد غیر فلزی
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |
دستگاه برش لیزری فیبر لیزری برای خنک کردن آب 1500 وات فلز در ورق طلا نقره
| مواد قابل اجرا: | اکریلیک، شیشه، چرم، ام دی اف، فلز، کاغذ، پلاستیک، پلکسی گلکس، تخته سه لا، لاستیک، سنگ، چوب |
|---|---|
| منطقه برش: | 1300*900 میلی متر |
| فرمت گرافیکی پشتیبانی می شود: | AI، BMP، Dst، Dwg، DXF، DXP، LAS، PLT |
دستگاه جوش لیزری فلز آلومینیوم فولاد ضد زنگ 1 کیلو وات 1.5 کیلو وات 2 کیلو وات
| طول موج: | 1070 |
|---|---|
| Max. حداکثر Output Power توان خروجی: | 2000 وات |
| قطر نقطه کانونی: | 0.5 میلی متر |
دستگاه حکاکی لیزری انگشتر جواهر 20 واتی هوا خنک کننده با روتاری
| میانگین توان خروجی: | 20 وات |
|---|---|
| محدوده تنظیم قدرت: | 30 تا 100 درصد |
| نام تجاری منبع لیزر: | حداکثر |
دستگاه جوشکاری لیزر قابل حمل 1500W 2000W ماشین جوشکاری لیزر فیبر دستی برای جوشکاری فلز
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
سازنده دستگاه جوش لیزری فیبر دستی 1500w 2000w جوش لیزر دستی برای ورق فلزی
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
50w فیبر لیزر عمیق ماشین حکاکی raycus لیزر مارک تجهیزات
| مورد: | ماهن حکاکی عمیق |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W 30W 50W 60W 100W |
| دقت کار: | 0.001 میلی متر |
دستگاه حکاکی با لیزر 1064nm 50W فلزی خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر MINI نوع رومیزی محصور شده برای مارک های صنعتی 20W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
فیبر لیزری علامت گذاری با سرعت بالا گالو اسکنر، 1064nm Galvo اسکن سر
| نام محصول: | 1064nm گالو اسکنر |
|---|---|
| نوع لیزر: | 1064nm |
| کاربرد: | فیبر لیزر مارک ماشین |
دستگاه حکاکی لیزری سه بعدی MINI 20W برای علامت گذاری حکاکی جواهرات
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر فیبر MINI |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 100 * 100 میلی متر |
| نام تجاری منبع لیزر: | JPT، MAX یا Raycus |


