همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
منبع نور لیزر 1064nm فیبر 20w / 30w برای حکاکی لیزری
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20،30 50w |
| طول موج: | 1064nm |
6000W Raycus منبع لیزر برای 2kw 3kw 6kw فلز فیبر لیزر برش ماشین برش ماشین لوازم جانبی
| نوع قطعات یدکی: | قطعات تجهیزات لیزر |
|---|---|
| وزن (کیلوگرم): | 70 کیلوگرم |
| نوع: | منبع لیزر Raycus |
گواهینامه CE 60w دستگاه جوش لیزر برای فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر دستی قابل حمل برای تاریخ انقضا
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه حکاکی لیزری 1064nm 20w نشانگر لیزری رومیزی را ادغام کنید
| مصرف برق کل دستگاه: | ≤ 160 وات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 19.5 ± 0.5 وات |
| طول موج لیزر: | 1064nm |
4 طبقه بندی ایمنی لیزر ماشین تمیز کننده لیزر 20-400 KHz نرخ تکرار پالس
| Output Central Wavelength(nm): | 1064±5 |
|---|---|
| Pulse length(ns): | 10/20/30/60/100/200/250/350 Optional, 10/30/60/240 Optional |
| Weight (KG): | 80KG |
حکاکی لیزری فیبر متحرک 20 وات نقره ای نقره ای طلایی
| طول موج: | 1064nm |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 100 * 100 میلی متر (قابل تنظیم) |
دستگاه جوش لیزری 180 کیلوگرم و ولتاژ عملیاتی 220 ولت و قدرت 1500 وات 2000 وات
| عملکرد زنگ هشدار: | سیستم حفاظتی هوشمند، برنامه ترمینال تلفن همراه و نظارت بر رایانه شخصی، بازخورد زمان واقعی از وضعیت ک |
|---|---|
| محدوده سرعت جوشکار: | 0 ~ 120 میلی متر بر ثانیه |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
دستگاه برش لیزری ورق فلز 200um 1080nm با سر برش آلمان
| مدل لیزر: | IPG YLS-15000 |
|---|---|
| طول موج (nm): | 1080 (قابل برنامه ریزی) |
| توان (W): | 15000 |
حلقه جواهرات 20w 30w دستگاه حکاکی لیزری کوچک با روتاری
| مدل ماشین: | حلقه های حکاکی جواهرات با چرخش |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus |
| عمر ماژول لیزر: | 100000 ساعت |


