همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
ماشین برش لیزری چند منظوره 3 در 1 ماشین برش لیزری دستی 1500w 2000w 3000w
| رابط فیبر: | QBH |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 1070±20nm |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |
دستگاه جوشکاری لیزر YAG دوطبقه 300 وات برای جوشکاری نامه کانال
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| نام مدل: | RL-YW300 |
| کاربرد: | جوش جواهر |
F Theta Lens YAG دستگاه لیزر F160 110 * 110mm دقت بالا
| نام محصول: | لنز فوکوس لیزر فیبر 1064nm |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| کاربرد: | دستگاه مارک لیزر |
دستگاه حذف زنگ لیزری 100 وات برای تمیز کردن صنعتی
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
LCD LCD Handheld Laser Marker JPT دستگاه لیزر برای حکاکی فلز
| مورد: | دستگاه حکاکی لیزری |
|---|---|
| کنترل اصلی: | PC صنعتی ، صفحه نمایش LCD رنگی |
| لیزر ژنراتور: | مولد لیزر فیبر JPT / IPG / Raycus |
دستگاه تمیز کننده لیزر جوشکار قابل حمل 1500 وات 3 در 1 جوشکاری برش
| طول موج:: | 1070 نانومتر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر:: | حداکثر |
| قدرت لیزر:: | 1500 وات |
جوشکاری لیزر فیبر نوری با شرایط جدید 500 خنک کننده 500 وات آسان است
| نام محصول: | جوشکار فیبر جوشکار لیزری دستی 800W جوشکار |
|---|---|
| نام تجاری: | ریزلر |
| اصلی: | شنژن |
تكنيك اسكن تكنيك لنز تكتا براي تكثير
| فاصله کار: | 61.8mm - 510.5mm در دسترس است |
|---|---|
| زاویه اسکن: | همه موجود است |
| فیلد اسکن: | همه موجود است |
دستگاه از بین برنده زنگ زدگی و رنگ لیزری 2000 واتی با سرعت تمیز کردن بالا
| نوع لیزر: | زنگ زدای لیزری |
|---|---|
| کلید واژه ها: | دستگاه زنگ زدگی لیزری |
| روش خنک کننده: | آب خنک کننده |
جوشکاری لیزری 1500 واتی Riselaser 1500w جوشکاری جوشکاری فلز خنک کننده هوا
| Max. حداکثر Output Power: توان خروجی:: | 1500 وات |
|---|---|
| ضمانتنامه:: | 2 سال |
| نوع لیزر:: | لیزر پیوسته فیبر |


