همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
ماشین علامت گذاری لیزر فیبر Raycus 50w حکاکی لیزری مینی دسکتاپ
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر raycus 50w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W / 30W / 50W |
| دمای کار: | 0 ℃ -40 |
دستگاه مارک لیزر فیبر JPT M7 Mopa 20W Sino Galvo For Metal Color
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر موپا |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | نرم افزار JCZ |
| سرعت علامت گذاری: | 0-7000mm/s |
دستگاه مارک لیزری مینی قابل حمل حداکثر 20 وات 30 وات فلزی فیبر پلاستیکی
| کلید واژه ها: | دستگاه لیزر علامت گذاری |
|---|---|
| کاربرد: | دستگاه مارک لیزر فیبر پلاستیکی فلزی |
| منطقه علامت گذاری: | 100 ~ 150 میلی متر (محدوده اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر دستی غیر فلزی 20 کیلوهرتز 20 وات 20 وات خنک می شود
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه مارکر لیزری فیبر فلزی فولادی نشانگر حکاکی لیزری 20 واتی
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر فیبر 20 وات برای فروش |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 110*110/150*150/200*200mm/300*300mm |
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus یا JPT |
قطعه کار 1060nm 30w فیبر لیزر علامت گذاری ماشین متحرک هد اسکن
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری فیبر لیزری فیبر 50 وات برای مدل سازی عمیق
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری فیبر لیزری فیبر نوری 50W برای طراحی عمیق |
|---|---|
| قدرت: | 30W 50W 100W (اختیاری) |
| منطقه کاری: | 100 * 100mm، 150 * 150mm |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر 6KG 1064nm عملکرد ساده بی سیم
| کلید واژه ها: | دستگاه علامت گذاری لیزری قابل حمل |
|---|---|
| طول موج لیزر: | 1064 ± 5 نانومتر |
| منبع لیزر: | حداکثر 20 وات |
دستگاه مارک لیزر فیبر مینی JPT MAX Raycus برای حکاکی فلز
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزری برای جواهرات |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| دمای کار: | 0-40 ℃ |
دستگاه مارک لیزر فیبر Maxphotonics 30 واتی EZCAD نرم افزار 1064 نانومتری برای فلز
| منبع لیزر: | ماکس فوتونیک |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | دستگاه مارک لیزر 30 وات |
| قدرت لیزر: | 20 وات 30 وات 50 وات |


